Zatrzaśnięcie samochodu – czy to możliwe?

0
Zatrzaśnięcie samochodu - czy to możliwe
Zatrza[nicie samochodu - czy to mo|liwe

Jako kierowcy nigdy się nie spodziewamy że nasz samochód zatrzaśnie się z kluczykami w środku kiedy to my będziemy na zewnątrz. Co prawda zdarza się to niezwykle rzadko, jednak może to mieć miejsce w każdym najmniej przewidzianym momencie. Wtedy możemy być zdezorientowani, przecież nigdy nie zdarzyła nam się taka sytuacja jak i również nie słyszy się na co dzień o takich przypadkach. Dlatego w takim momencie nie trzeba się denerwować, wystarczy ochłonąć i wykonać jeden krótki telefon po specjalistę.

Metody awaryjnego otwierania drzwi

Niestety w takiej sytuacji nie mamy dużego pola manewru. Najlepiej wezwać pomoc drogową, która przyjedzie na wskazane miejsce i wykona awaryjne otwieranie samochodów. Niestety żeby to było takie łatwe to każdy mógłby otworzyć zamek w drzwiach od samochodu. Należy więc pamiętać, że każdy zamek jest unikalny, potrzeba do niego innego klucza oraz do niektórych zamków potrzeba specjalnych narzędzi aby otworzyć go awaryjnie. W takiej sytuacji jako klient a raczej nieszczęśnik, nie musimy w nic ingerować, ponieważ specjalista z pomocy drogowej wykona za nas awaryjne otwieranie samochodów. Jednak ważne jest abyśmy posiadali przy sobie dowód rejestracyjny pojazdu. Jeżeli nie zdołamy potwierdzić że jesteśmy właścicielami pojazdu to pracownik najprawdopodobniej odmówi nam wykonania czynności związanej z otworzeniem drzwi w trybie awaryjnym.

Jakimi narzędziami posługuje się pracownik?

Na to pytanie ciężko jednoznacznie odpowiedzieć, ponieważ wszystko jest zależne od rodzaju samochodu i jego zamków. Jednak w dzisiejszych czasach firma https://www.pogotowie-zamkowe-krakow-24h.pl/ świadczą szeroki zakres swoich usług. To znaczy że po przyjeździe fachowiec będzie posiadał wszystkie niezbędne narzędzia aby otworzyć nawet najbardziej skomplikowane zamki. Najnowszym rozwiązaniem jest stosowanie przyssawki wraz z poduszką hydrauliczną. Przyssawka odciąga delikatnie drzwi, a dokładnie w tym samym momencie poduszka hydrauliczna zostaje nadmuchana i włożona w szczelinę. Tym właśnie sposobem za pomocą specjalnego haczyka mamy możliwość otworzenia drzwi samochodu od środka. Ciekawostką jest że taki sposób nie powoduje żadnych uszkodzeń drzwi. Oczywiście jeżeli zostanie wykonany prawidłowo przez doświadczonego specjalistę. Cena jaką przyjdzie nam zapłacić za takie usługi jest niewielka i wyniesie nas maksymalnie kilkaset złotych.

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments