Rynek koncertowy odmrożony jeszcze w tym roku?

0
koncerty w europie

Słynna brytyjska O2 Arena ogłosiła, że od sierpnia wraca z koncertami przy pełnym obłożeniu sali, bez żadnych ograniczeń. Czy to znak, że rynek koncertowy zostanie odmrożony?

Koncerty wracają

Właściciele hali O2 Arena w Londynie ogłosili właśnie, że już w sierpniu wrócą z występami, w których nie będą obowiązywać żadne ograniczenia. Oznacza to, że będzie mogło brać w nich udział 100% publiczności.

Menadżer generalny O2, Steve Sayer, powiedział w wywiadzie dla „NME”:

„Jesteśmy gotowi wrócić z koncertami przy pełnym obłożeniu. Seria wydarzeń The Welcome Back Shows przyniesie fanom tyle radości, co i nam. Przygotowaliśmy prawdziwie spektakularny program wydarzeń, a rok 2022 zapowiada się na najbardziej pracowity w naszej karierze.”

Władze O2 zapowiadają, że zorganizowane zostaną koncerty wykonawców rockowych, popowych i dance, ale też występy komików. Pełen kalendarz imprez na ten rok poznamy wkrótce.

Polska

Co zaś dzieje się na tym polu w Polsce? Wiadomo, że odbędzie się m.in. festiwalu w Jarocinie.

Festiwal opublikował przedostatnie ogłoszenie dotyczące artystów, którzy wystąpią na nim w tym roku w dniach 16-18 lipca. I tak w tych dniach zobaczymy na żywo: Luxtorpeda, projekt Hyperhemon, Darek Malejonek gra Houk, Muchy, Wczasy, Terrific Sunday, Moriah Woods, Róża, Swiernalis i Brudne Dzieci Sida.

Wcześniej ogłoszono, że na festiwalu wystąpią: TSA, Daria Zawiałow, Decapitated, The Analogs, Masturbator, JAD, Pull The Wire, Dziwna Wiosna, Kwiat Jabłoni, Edyta Bartosiewicz, Nocny Kochanek czy Strachy Na Lachy.

Jarocin Festiwal odbędzie się w dniach 16-18 lipca 2021. Dostępne są bilety jednodniowe w cenie 119 zł oraz 3-dniowe karnety za 169 zł.

Większość większych tras koncertowych zostało jednak przełożonych na 2022 r.

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments