Rankingi bankowe – co możesz na nich zyskać? Gdzie ich szukać?

0
Rankingi bankowe

Myślisz aby zarejestrować lub przekształcić konto w banku, a może potrzebujesz korzystnej pożyczki? Zrozumiałe, że wielka liczba ofert proponowanych przez przeróżne banki może przyprawić o zawroty głowy. Każdy bank przekonuje, że to właśnie jego oferta jest bezkonkurencyjna. Jak więc właściwie zdecydować i wyłonić pasującą ofertę? Czy opłaca się poświęcać czas na analizę?

Mam świetną wiadomość — wybór konta czy dobrej pożyczki nie musi być czasochłonny, ani przysparzać trudności. Jest na to jedna rada — użyć rankingu kont i pożyczek. Poznasz wszystkie propozycje banków a także w prosty sposób je porównasz. Obecnie tworzony jest natłok takich rankingów. Można zobaczyć nie tylko ranking kont osobistych, ale też popularny jest ranking kont firmowych albo ranking kont kredytowych. A dla tych którzy chcą szybkiej gotówki, stworzono ranking darmowych pożyczek.

Czego dowiesz się z rankingu kont

Moim zdaniem naprawdę warto korzystać z pomocy twórców takich zestawień. Używając rankingów, oszczędzasz swój czas, ale też zyskujesz jasny obraz opcji dostępnych na rynku.

W rankingu znajdziesz takie informacje jak:

  • miesięczny koszt prowadzenie konta,
  • opłaty za przelewy krajowe do innych w banków, zlecane online,
  • miesięczne opłaty za użytkowanie karty bankomatowej wraz z warunkami możliwego z niej zwolnienia,
  • wykaz sieci bankomatów, z których wypłata gotówki nie jest obarczona dodatkowymi kosztami.

Kto tworzy rankingi kont osobistych? Gdzie je znaleźć? 

Rankingi kont bankowych są u nas tak powszechne, że strony, które zajmują się tą tematyką rozwijają się bardzo szybko. W sieci znajdziesz multum stron zajmujących się prowadzeniem rankingów: kont osobistych, kont firmowych, kont kredytowych, jak też darmowych pożyczek. 

Jedną z takich osób jest Jacek Gacoń. Już od roku 2014 prowadzi blog o tematyce finansów osobistych. Jego kluczową ideą jest poprawienie budżetu osobistego przez zwiększanie przychodów oraz świadome i rozsądne zarządzanie pieniędzmi. Jacek to biznesmen a także bloger o pokaźnej wiedzy na temat bankowości. Wykształcenie, które zdobył w tym zakresie i wiedzę zyskaną przez lata przekazuje w przejrzysty sposób poprzez wpisy na swoim blogu.

Ostatnio otworzył on także pomocne narzędzie porównywania promocji bankowych, jakim jest ranking. Sprawdzisz tam przede wszystkim ranking kont osobistych (znajdziesz go tutaj: jakdorobic.pl – ranking kont osobistych), ale także ranking kont firmowych oraz ranking kont kredytowych. Znajduje się tam także ranking darmowych pożyczek.

Na co warto zwrócić uwagę wybierając ranking? 

Wybierając stronę z rankingiem, przede wszystkim upewnij się co do dwóch kwestii:

Rzetelność rankingu

Równolegle ze wzrostem popularności takiej formy promowania kont tworzy się coraz więcej podejrzanych rankingów, które wyciagają benefity z faworyzowania konkretnych ofert. Nierzetelność to wielka słabość, bowiem nie dostajesz pełnego obrazu możliwości. Po prostu – możesz zostać wprowadzony w błąd. Opłaca się używać jedynie zaufanych stron prowadzonych. Ja w pełni ufam rankingom Jak Dorobić prowadzonym przez Jacka. Takie strony pozwolą Ci wybrać najkorzystniejszą ofertę z wybranej przez niego puli promocji banków.

Aktualność rankingu

Kolejną kluczową kwestią jest systematyczność aktualizowania rankingów. Zanim zdecydujesz się na założenie konta poleconego w rankingu, sprawdź najpierw, czy rzeczywiście jest to aktualny przegląd ofert. Firmy przeganiają się we wdrażaniu coraz to nowszych, korzystnych udogodnień i bonusów. jedynie umiejętnie prowadzone rankingi uwzględniają wszelkie najświeższe promocje, dzięki temu masz pewność, iż wybierasz rzeczywiście najkorzystniejszą opcję.

 

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments