Prezes Electric Capital mówi, w co warto teraz inwestować

Udostępnij

Prezes i współzałożyciel Electric Capital, Avichal Garg, w rozmowie z Cointelegraph podzieli się swoimi poglądami na temat projektów, które „eksplodują” w kolejnym cyklu koniunkturalnym na rynku kryptowalut.

W co warto inwestować?

Avichal Garg, dyrektor generalny i współzałożyciel Electric Capital, określa się mianem „maksymalisty NFT”, który wierzy, że tokeny niewymienialne (NFT) będą odgrywać istotną rolę w udostępnianiu kryptowalut masom. W przeciwieństwie do innych nisz na rynku blockchaina, NFT są powiązane z aspektami życia codziennego, takimi jak sztuka, muzyka i gry.

Mogę sobie wyobrazić, że NFT to w rzeczywistości wiele miliardów ludzi, ponieważ to ostatecznie kultura. I to jest coś, w czym każdy może uczestniczyć i co każdy może zrozumieć – powiedział Garg w ekskluzywnym wywiadzie dla Cointelegraph.

Wielki potencjał wykorzystania NFT widzi w branży gier, której wzrost obserwuje w wykładniczym tempie.

– Myślę, że za 18-24 miesiące po prostu zobaczymy istną ofensywę gier (opartych na NFT) – powiedział.

Garg uważa, że ​​bessa na rynku kryptowalut może trwać tak długo, jak długo obraz makro będzie zdominowany przez wysoką inflację, co oznacza, że ​​może minąć kolejny rok lub dwa, zanim zobaczymy kolejny cykl spod znaku byka. Mimo to, kiedy spogląda poza obecny obraz makroekonomiczny, w 10-letnim horyzoncie czasowym, czuje się wyjątkowo byczy w kwestii cyfrowych aktywów.

W krótkim okresie dominują [wysokie] stopy procentowe i inflacja – to gdy mówimy o horyzoncie czasowym 2-3 lat. Ale innowacja to to, co zdominuje rynki w dłuższej perspektywie – zaznaczył.

Ryo Matsubara myśli podobnie

Portal Cointelegraph rozmawiał też z dyrektorem projektu Oasys. Ryo Matsubara, bo o nim mowa, podkreślił, że znani partnerzy jego firmy, tacy jak marki Bandai Namco, Sega i Square Enix, mają długoterminową wizję rynku gier, które są oparte na blockchainie.

Mamy wspólną wizję blockchaina na poziomie wykonawczym. Nie [chcę] zmieniać tej polityki. Naprawdę rozumiemy przyszłą adopcję blockchaina – powiedział. Więcej na temat jego opinii dot. NFT i kryptowalut przeczytacie w tym miejscu.

Jacek Walewski
Jacek Walewski
Redaktor naczelny serwisu PortfelPolaka.pl. Pasjonat gospodarki i przemian, jakie w niej zachodzą. Publicysta oraz promotor walut cyfrowych i technologii blockchain.

Najnowsze

Zobacz również