Usługa Noble Order dostępna również na podstawie Aneksu zawieranego on-line

Informacja prasowa

0
Noble Securities

Od 1 marca 2021 r. Klienci korzystający z usługi Doradztwa inwestycyjnego w Noble Securities S.A. mogą zawrzeć drogą elektroniczną (on-line) Aneks do Umowy o świadczenie usług maklerskich i brokerskich w zakresie składania zleceń za pomocą wiadomości SMS dla klientów korzystających z usługi doradztwa inwestycyjnego (Aneks SMS – Noble Order) z systemu transakcyjnego lub aplikacji mobilnej NS Mobile.

Noble Order jest to najszybszy sposób przekazywania i korzystania z rekomendacji w Noble Securities S.A. Pozwala on na złożenie zlecenia, w ramach otrzymanej informacji o rekomendacji, z poziomu wiadomości SMS. Przesłana wiadomość SMS kieruje do formularza zlecenia, którego parametry są zgodne z treścią rekomendacji. Szczegóły takie jak: nazwa rekomendowanego instrumentu, kierunek, cena czy data ważności rekomendacji, która jest zarazem datą ważności zlecenia, są wypełnione w formularzu. Do wpisania przez Klienta pozostaje jedynie ilość oraz kod PIN zatwierdzający zlecenie. Częściowo wypełniony formularz pozwala na skrócenie czasu potrzebnego do wystawienia zlecenia przez Klienta.

Aneks SMS (Noble Order)

Oddajemy w ręce Klientów Domu Maklerskiego Noble Securities kolejne udogodnienie, tym razem polegające na zdalnym zawarciu Aneksu SMS, który pozwala na skorzystanie z usługi Noble Order. Noble Order pozwala w szybki i wygodny sposób złożyć zlecenie na podstawie przekazanej przez nas rekomendacji w ramach świadczenia usługi doradztwa inwestycyjnego, bez konieczności logowania do systemu transakcyjnego. Tym razem uwzględniliśmy, że niektórzy Klienci mogą posiadać więcej niż jeden rachunek w naszym domu maklerskim i dopuszczamy możliwość składania zleceń w ramach Noble Order dla dowolnie wskazanego przez Klienta rachunku.mówi Eliza Dąbrowska, Dyrektor do spraw rozwoju usługi doradztwa inwestycyjnego w Noble Securities S.A.

Noble Securities S.A. usługę Doradztwa inwestycyjnego świadczy od 2015 r. Jest ona dedykowana Klientom, którzy uzyskali pozytywny wynik testu odpowiedniości, został im nadany indywidualny profil inwestycyjny oraz posiadają minimalną wartość aktywów w wysokości 25 tys. zł.

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments