Netflix ma nowy hit!

917
Netflix

Nowy film Netflixa okazał się wielkim hitem. Chodzi o „Nie patrz w górę”.

„Nie patrz w górę” hitem

Film „Nie patrz w górę” miał swoją premierę w kinach, zaś na platformie Netflix pojawił się już 24 grudnia. Okazał się wielkim hitem. Jak podaje firma, widzowie spędzili przy nim łącznie 111 milionów godzin.

To dzieło Adama McKay’a, który słynie z tego, że kręci filmy o trudnych i skomplikowanych sprawach (kryzys ekonomiczny, kulisy polityki), ale robi w bardzo przystępny sposób. W jego nowej produkcji na ekrany kin i telewizorów wraca Leonardo DiCaprio i Jennifer Lawrence.

Film trafił już na szczyt najpopularniejszych produkcji na platformie. Znajdujący się na drugim miejscu „Niewybaczalne” oglądany był przez 26 milionów godzin.

O czym jest produkcja. To czarna komedia, która jest niejako alegorią problemów z globalnym ociepleniem. Poniżej opis przygotowany przez Netflix:

Studentka astronomii Kate Dibiasky (Jennifer Lawrence) i jej profesor dr Randall Mindy (Leonardo DiCaprio) odkrywają, że po systemie słonecznym krąży kometa. Problem w tym, że znajduje się ona na kursie kolizyjnym z Ziemią. Jakby tego było mało, nikt się tym nie przejmuje. Okazuje się, że próba ostrzeżenia ludzkości przed zabójczym zagrożeniem wielkości Mount Everestu prowadzi do wielu niezręcznych sytuacji. Z pomocą dr. Oglethorpe’a (Rob Morgan) Kate i Randall szturmują media, zaczynając od biura beztroskiej prezydent Orlean (Meryl Streep) i jej spolegliwego syna Jasona (Jonah Hill), który jest też szefem jej sztabu, a kończąc w rozrywkowym porannym programie The Daily Rip prowadzonym przez Brie (Cate Blanchett) i Jacka (Tyler Perry). Do zderzenia komety z Ziemią zostało tylko sześć miesięcy, a opanowanie 24-godzinnego cyklu obiegu informacji i przyciągnięcie uwagi zafascynowanej mediami społecznościowymi opinii publicznej, zanim będzie za późno, okazuje się szokująco komicznym doświadczeniem. Co trzeba zrobić, by świat po prostu spojrzał w górę?

W filmie wystąpili: Leonardo DiCaprio, Jennifer Lawrence, Rob Morgan, Jonah Hill, Mark Rylance, Tyler Perry, Timothée Chalamet, Ron Perlman, Ariana Grande, Scott Mescudi, Himesh Patel, Melanie Lynskey, Michael Chiklis, Tomer Sisley, Cate Blanchett oraz Meryl Streep.

ai
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments