Metody płatności w kasynach online

777

Lockdown, z jakim związany jest coronavirus zwiększył zainteresowanie kasynami online. Nie wszyscy jednak wiedzą, jak najlepiej dokonywać płatności i wypłacać wygrane w kasynach. Z tego przewodnika dowiecie się, jakie są najlepsze metody płatności oraz jak je obsługiwać.

Najlepsze metody płatności

Istnieje wiele metod, za pomocą których można dokonać wpłat i wypłat jakie oferują kasyna online. Każda z nich ma pewne wady i zalety. Z tego powodu, każdy gracz powinien wybrać odpowiednią metodę płatności w zależności od posiadanego kapitału, dostępności e-portfeli, czy oczekiwań co do szybkości realizacji wypłat. Zebraliśmy tu dla was najlepsze i najpopularniejsze metody wpłat i wypłat.
Karty płatnicze to solidna i niezawodna metoda płatności. Kasyna obsługują zarówno karty Visa, jak i Mastercard, dostępne posiadaczom kont bankowych. Ich główną zaletą jest duża dostępność, jak również prostota używania. Po prostu podaj numer karty, kod i jej datę, aby dokonać przelewu lub wypłaty. Karty są jednak uznawane za mniej bezpieczne od e-portmonetek.
E-portfele, takie jak Skrill, ecoPayz albo Neteller to alternatywna metoda płatności, stosowana przez graczy równie często jak karty płatnicze. Elektroniczne portmonetki zapewniają łatwy dostęp do środków, a także bardzo szybkie płatności. Depozyty za ich pomocą księgowane są w ciągu kilku chwil. Wysoko oceniany jest także portfel PayPal Polska, jednak jest on dostępny w niewielu kasynach.

Jak dokonać wpłaty?

Realizacja wpłaty w kasynie online nie jest skomplikowana. Procedura płatności (nazywanej też czasem depozytem) zależna jest od wybranego przez was kanału płatniczego, ale w każdym przypadku przebiega dość podobnie.
Aby dokonać wpłaty, należy zalogować się na konto w kasynie, a następnie przejść do zakładki z depozytami. Wybieramy tam metodę płatności i wpisujemy kwotę wpłaty. Zatwierdzamy płatność, na przykład kodem 3D Secure dla kart kredytowych i to już wszystko. Nasze kasynowe konto powinno zostać doładowane w krótkim czasie.
Warto też pamiętać o tym, by dokonując pierwszej wpłaty, wykonać ją w odpowiedniej wysokości. To dlatego, że kasyna oferują często premie depozytowe, których wysokość uzależniona jest od pierwszych wpłat. Innymi słowy, im więcej wpłacimy na początek, tym większą gotówkę bonusową zaoferują nam wypłacalne kasyna internetowe.

Jak dokonać wypłaty?

Wypłata przebiega dość podobnie i z pewnością jest najprzyjemniejszą częścią rozrywki w kasynie. Przed wypłatą pamiętaj jedynie, że każde środki bonusowe nie mogą zostać przesłane na twoje konto, dopóki nie spełnisz wymagań obrotu.
Aby rozpocząć proces wypłaty, zaloguj się na konto w kasynie. Następnie wybierz metody płatności online, których chcesz użyć do wypłat. Wpisz kwotę jaką chcesz wypłacić i zatwierdź. Pamiętaj, że wypłata nie zostanie przesłana od razu na twoje konto, czy na elektroniczną portmonetkę. To dlatego, że kasyna zastrzegają sobie czas na weryfikację płatności, a dodatkowo może być ona przetwarzana przez twój bank. Odczekaj więc cierpliwie do dwóch dni roboczych (dłużej w przypadku przelewu na konto bankowe), a pieniądze powinny się u ciebie wkrótce pojawić.

Wpłaty kryptowalutowe w kasynach online

A co, jeśli chcesz dokonać płatności poza systemem bankowym, nie korzystając z konta i z karty, a nawet z elektronicznej portmonetki. Wówczas rozwiązaniem są płatności w systemie blockchain, czyli kryptowaluty.
Ta innowacyjna metoda płatności zyskała miliony fanów na całym świecie, doceniających możliwości technologii blockchain w kryptowalutach takich jak Bitcoin, Ethereum, Litecoin czy Dogecoin. Płatności kryptowalutowe wymagają posiadania specjalnego portfela i wiąże się z nimi nieco trudniejsza obsługa, a także trudniejszy dostęp do środków. Kryptowalut nie wypłacimy bowiem tak łatwo, jak pieniędzy z karty.
Na szczęście w kasynach online płatności kryptowalutowe rozwiązane są w prostszy sposób. Najczęściej kryptowaluty obsługiwane są przez bramkę płatności, taką jak CoinsPaid. Konto można zasilić więc za pomocą tradycyjnych wpłat gotówkowych, które potem konwertowane są na Bitcoin czy Ethereum i wpłacane do kasyna.

Podsumowując

E-płatności zapewniają szybki i prosty sposób na wpłaty oraz na wypłaty w kasynach internetowych. Dokonując płatności, pamiętaj jeszcze o kwestiach bezpieczeństwa. Zwróć uwagę, czy strona płatności zabezpieczona jest połączeniem SSL, co poznasz po zielonej ikonie kłódki obok adresu strony w przeglądarce. Ponadto, pamiętaj aby nie udostępniać nikomu danych swojej karty kredytowej czy dostępu do konta w kasynie. Nie tylko jest to niezgodne z regulaminem w kasynach internetowych, ale może cię też narazić na utratę pieniędzy. Graj i wypłacaj duże kwoty!

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments