KNF zatwierdziła prospekt Creepy Jar w zw. z przejściem na rynek główny GPW

0
Budynek KNF

Komisja Nadzoru Finansowego (KNF) zatwierdziła prospekt emisyjny Creepy Jar w związku z planowanym przejściem spółki z NewConnect na rynek podstawowy warszawskiej giełdy, podała spółka.

Spółka otrzymała decyzję Komisji Nadzoru Finansowego o zatwierdzeniu prospektu sporządzanego w związku ubieganiem się o dopuszczenie i wprowadzenie do obrotu na rynku regulowanym prowadzonym przez Giełdę Papierów Wartościowych w Warszawie wszystkich akcji spółki tj. 500 000 akcji zwykłych na okaziciela serii A, 147 082 akcji zwykłych na okaziciela serii B oraz 32 354 akcji zwykłych na okaziciela serii C, w łącznej liczbie 679 436 sztuk akcji.

W lipcu 2020 roku Creepy Jar złożył prospekt w Komisji Nadzoru Finansowego (KNF) w związku z planowanym przeniesieniem notowań akcji z NewConnect na rynek regulowany GPW . Spółka informowała również, że przeniesieniu nie będzie towarzyszyła oferta publiczna akcji.

Creepy Jar jest producentem gier komputerowych, specjalizującym się w gatunku premium indie survival. Menedżerowie spółki mają doświadczenie z Techland. Spółka jest notowana na NewConnect od sierpnia 2018 r.

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments