Jak EXMO.com odczarowuje krypto!

Udostępnij

EXMO.com ma wizję świata, w którym kryptowaluty są w każdym portfelu. Bez żadnych przeszkód. Dowiedz się, jak to osiągają, czyniąc kryptowalutę „uncreepy” – łatwą i dostępną dla każdego.

Założone w 2014 roku EXMO.com jest uznaną giełdą kryptowalut, której doświadczenie i wiarygodność zostały potwierdzone przez ekspertów branżowych w 2022 roku, kiedy EXMO.com trafiło do 20 najlepszych giełd, według rankingu Cryptocompare.

Zarejestrowane na Litwie, EXMO.com jest globalną giełdą, która ma swoje siedziby w Wielkiej Brytanii, Ukrainie, Polsce, Litwie i Stanach Zjednoczonych. Obecnie posiada ponad 2 miliony użytkowników, z siedzibą w 170 krajach, ponad 24.000 aktywnych handlowców dziennie i do 100 milionów dolarów dziennego wolumenu handlowego.

Wraz z otwarciem biura w Krakowie w 2022 roku, EXMO.com uczyniło Polskę jednym ze swoich głównych rynków docelowych. Oferuje polskim entuzjastom kryptowalut błyskawiczne wpłaty i wypłaty w polskich złotych, szybkie zakupy kryptowalut za pomocą karty bankowej i wiele innych możliwości zarabiania na cyfrowych aktywach. Ale przejdźmy do szczegółów!

Kupuj krypto za złotówki

Czujesz się niepewnie przed rozpoczęciem dużych inwestycji w kryptowaluty? Bez obaw! Dzięki EXMO.com możesz rozpocząć swoją przygodę z kryptowalutami, kupując bitcoiny lub inne aktywa już za 20 PLN. To fantastyczny sposób na przetestowanie swoich krypto umiejętności bez rozbijania banku. Możesz również doładować swoje saldo w polskich złotych na EXMO.com dosłownie za darmo – z 0% opłat! Dodatkowo, po zakończeniu handlu kryptowalutami możesz bez wysiłku wypłacić swoje środki za pomocą kart Visa/Mastercard.Przy okazji, jeśli kiedykolwiek myślałeś, że rynek kryptowalut jest zbyt zmienny, oto funkcja Kup kryptowaluty na EXMO.com, która pozwala szybko reagować na gwałtowne zmiany cen kryptowalut. Dzięki tej opcji możesz kupić bitcoin, ether i inne aktywa w zaledwie kilka kliknięć, bez konieczności uzupełniania salda.

 

 

Korzystając z funkcji Kup kryptowaluty, możesz kupić kryptowalutę bez uzupełniania salda

I chociaż platforma pobiera tylko 0,1% opłatę za handel parami krypto/krypto, możliwe jest obniżenie prowizji jeszcze bardziej dzięki pakietom EXMO Premium. Możesz uzyskać stałe zniżki na opłaty handlowe od 15% do 100% dla dowolnego wolumenu handlowego i wszystkich par kryptowalut. A co jest jeszcze fajniejsze – możesz kupić pakiety, zaczynając od zaledwie 1 USD.

EXMO

Pakiety EXMO Premium pozwalają zaoszczędzić do 100% na opłatach transakcyjnych

Warto również wspomnieć, że EXMO.com znacznie uprościło proces rejestracji dla nowych traderów. Z pomocą przydatnych wskazówek, możesz założyć konto na EXMO.com w zaledwie dwie minuty – dwa, a nawet trzy razy szybciej niż zwykle trwa to na innych giełdach.

Handluj, Przechowuj i Zarabiaj

Handluj tak, jak lubisz – dokładnie to mówi EXMO.com, oferując wiele opcji prostego, zaawansowanego i mobilnego handlu. Możesz zasadniczo wymienić swoje pieniądze na kryptowaluty i odwrotnie w zaledwie kilka kliknięciach, otworzyć zlecenia kupna lub sprzedaży aktywów, ale także handlować w dowolnym czasie i miejscu za pomocą aplikacji mobilnej EXMO – korzystając zarówno z prostych, jak i zaawansowanych opcji handlowych.

Korzystając z opcji Prosty handel na EXMO.com, możesz kupić dowolną kryptowalutę za pomocą kilku kliknięć.

Po udanym handlu możesz przechowywać swoją kryptowalutę w portfelu wielowalutowym, dopóki nie będziesz gotowy do ponownego handlu. Każdy portfel na EXMO.com jest chroniony przez zaawansowane mechanizmy bezpieczeństwa, aby zapobiec i zwalczyć potencjalne ataki hakerów. Tak więc w ten sposób Twoje cyfrowe oszczędności są absolutnie bezpieczne

Ale po co po prostu czekać i przechowywać, skoro można czerpać zyski w łatwiejszy i bardziej efektywny sposób dzięki programowi Earn na EXMO.com? Zasadniczo, Earn to złoty bilet do generowania comiesięcznego zysku z posiadanych kryptowalut. Wystarczy doładować swoje saldo bitcoinem, ethereum, tetherem, litecoinem, polkadot lub innymi aktywami, aby uzyskać dostęp do szerokiej gamy elastycznych opcji inwestycyjnych. EXMO.com starannie wyselekcjonowało zróżnicowany wybór planów subskrypcji, z których każdy oferuje konkurencyjne zyski, dzięki czemu możesz wybrać ten, który odpowiada Twoim preferencjom. Obecnie dostępna jest specjalna oferta dla nowicjuszy z 65% APY oferowanym na stablecoinach. Aby skorzystać z tej podwyższonej stawki, wystarczy utworzyć konto na EXMO.com i rozpocząć subskrypcję Earn, wpłacając USDT, USDC lub DAI.

[EXMO.com’s Earn: how to get yield on BTC, ETH, USDT and more]

Ponadto na EXMO.com dostępne są inne opcje generowania dochodu, takie jak programy polecające i partnerskie. Po zarejestrowaniu konta możesz udostępnić link polecający swoim znajomym i uzyskać do 40% z ich opłat handlowych. Oprócz tego, możesz również zostać partnerem afiliacyjnym platformy i otrzymać do 50% wypłaty od każdej opłaty handlowej poleconej osoby.

Bezpieczeństwo na pierwszym miejscu

Informacje o bankructwie FTX i kłopotach innych dużych firm wstrząsnęły rynkiem kryptowalut. Nic więc dziwnego, że wielu handlowców pozostało zaniepokojonych swoimi holdingami. Ale wygląda na to, że EXMO.com wie dokładnie, jak zarządzać ryzykiem.

Według oficjalnych informacji, tylko 5% aktywów kryptowalutowych na EXMO.com jest przechowywanych w gorących portfelach, podczas gdy reszta (95%) jest przechowywana w portfelach zimnych. Środki te są chronione przez infrastrukturę Ledger Vault – wiodącego dostawcę zabezpieczeń, który oferuje niestandardowy program ubezpieczenia aktywów kryptowalutowych obejmujący straty do 150 milionów dolarów.

Giełda nawiązała również współpracę z Fireblocks w celu zwiększenia bezpieczeństwa funduszy użytkowników oraz z CipherTrace w celu wzmocnienia kontroli AML i ochrony użytkowników przed nielegalnymi transakcjami. Dodatkowo, platforma zintegrowała rozwiązanie TRUST, aby zapewnić najwyższy poziom bezpieczeństwa i prywatności dla swoich handlowców. Więc jak to się mówi – bezpieczeństwo przede wszystkim!

Ciesz się bezproblemowym handlem bez ukrytych opłat na EXMO.com! Kupuj Bitcoin, Ethereum, XRP i inne kryptowaluty za złotówki. Utwórz konto w zaledwie dwie minuty i bezpiecznie doładuj saldo bez żadnych opłat za pomocą karty Visa/Mastercard. Skończyłeś handlować? Możesz łatwo wypłacić swoje środki z powrotem na kartę bankową. Zainteresowany? Kliknij w link, zarejestruj się na EXMO.com i rozpocznij swoją przygodę z kryptowalutami na zaufanej giełdzie!

Najnowsze

Zobacz również