Idealny prezent dla psa — jaki kupić?

0
pupil

Istnieje wiele okazji, aby sprawić swojemu ukochanemu czworonogowi prezent. Życie z psem to wyjątkowe chwile, które cyklicznie należy wynagradzać w odpowiedni sposób. Na rynku istnieje wiele produktów dla psa, z których zarówno zwierzak, jak i właściciel będzie zadowolony. To praktyczne akcesoria, które pomocne są np. podczas zimowych spacerów, a także przekąski oraz przedmioty, którymi zabawa pozytywnie wpływa na rozwój pupila. Poniżej przedstawimy listę polecanych upominków.

Prezent dla psa — suszone mięso

Jeżeli szukasz odpowiedniego prezentu dla psa, to nie możesz z pewnością pominąć produktów, jakimi są naturalne przysmaki. Jest to najlepszy prezent, jaki pies może sobie wymarzyć. Możemy wykonać je samodzielnie lub zakupić w sklepie. Do suszenia nadaje się każde chude mięso, a także wiele podrobów. Może być to suszona wątroba wołowa, kurczak lub wołowina. Po ususzeniu wystarczy pokroić mięso na małe kawałki i gotowe.

Mata węchowa

Pożywienie zajmie pupila tylko na chwile. Co pochłonie jego uwagę na dłuższy czas? Zakup maty węchowe. To specjalny rodzaj zabawki, której użycie polega na umieszczaniu smakołyków w otworach. Pies, polegając na swoim węchu, musi wykryć przysmaki, co utrudnione jest przez frędzelki. Zabawy węchowe to świetna zabawa.

Gryzak

Jeżeli nasz czworonóg lubi podgryzać wszystko wokół to świetnym prezentem, który możemy wybrać, są gryzaki. Naturalne gryzaki z pewnością trafią w gust każdego pupila. Im większy, tym więcej czasu zajmie jego destrukcja. Należy jednak pamiętać, że nie każdy pies je lubi. Takie zabawki jednak sprawdzą się w większości przypadków. Przy zakupie takiej zabawki warto wybierać produkty sprawdzonych producentów, jak te dostępne w sklepie Hubun.

Szarpak

Następnym pomysłem na prezent dla psa jest szarpak. Sprawdzi się, jeżeli nasz psiak posiada temperament, a jedzenie i przysmaki szybko mu się nudzą. Szalona zabawa za pomocą szarpaka to urozmaicenie spędzenia wolnego czasu zarówno dla pupila, jak i jego właściciela. Szarpak możemy kupić w sklepie lub stworzyć samemu ze starego polaru, ręcznika, czy innego niegroźnego dla psa materiału.

Posłanie

Każdy pies lubi prezenty, lecz nie każdy się do tego przyznaje. Kolejną propozycją na naszej liście jest posłanie dla psa. Świetnie, jeżeli pies ma legowisko, które wyznaczone jest do spania i odpoczynku. Pies jednak może czuć się bezpiecznie w innych miejscach – na łóżku, w budzie, klatce, czy przedpokoju. Warto wtedy posiadać miękkie posłanie, które należy umieścić w cichym i spokojnym miejscu.

Interaktywna zabawka dla psa

Psy to bardzo mądre stworzenia. Aby zaspokoić ich ciekawość świata i żądze rozwoju warto przemyśleć zakup interaktywnych zabawek. Zaspokoją one łowieckie instynkty, oraz zmuszą do myślenia w zamian za pyszną nagrodę. Jest to genialny sposób na zabawę oraz naukę.

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments