Gamivo liczy na debiut na NewConnect w najbliższych tygodniach

0
gaming

Gamivo, po podjęciu przez Giełdę Papierów Wartościowych w Warszawie uchwały o wprowadzeniu jej akcji do obrotu na rynku NewConnect, liczy na debiut w najbliższych tygodniach, podała spółka.

„Jesteśmy już tylko o krok od dołączenia do grona spółek publicznie notowanych. Pozostaje czekać na informację o wyznaczeniu pierwszego dnia notowań, który rozpocznie nowy etap w historii Gamivo. W ciągu zaledwie kilku lat udało nam się wypracować mocną pozycję rynkową i szybkie tempo wzrostu: w ubiegłym roku platforma zanotowała ponad 160 mln zł obrotów, podwajając wyniki z roku 2019. Stale pracujemy nad jej rozwojem. Spółka praktycznie od momentu powstania jest dochodowa. Teraz będziemy pracować m.in. nad wzmacnianiem rozpoznawalności marki i dotarciem z ofertą do nowych partnerów biznesowych” – powiedział prezes Mateusz Śmieżewski, cytowany w komunikacie.

Gamivo to wiodąca platforma transakcyjna dla gier i produktów cyfrowych. Od początku istnienia obsłużyła ponad 2,5 mln kupujących z krajów na całym świecie, sprzedając im ponad 5 mln gier. W jej ofercie znajduje się aktualnie ponad 50 tys. produktów oferowanych przez prawie 1 tys. sprzedawców.

„Naszym celem od początku było stworzenie miejsca, w którym gracze znajdą nie tylko ulubione tytuły, ale również sprzęt i dodatki do rozwijania swojego hobby. Nieustannie pracujemy nad poszerzaniem asortymentu, jednocześnie przebijając ofertę konkurencji atrakcyjnymi cenami. Chcemy być numerem jeden zarówno dla klientów, jak i sprzedawców” – powiedział członek zarządu Tomasz Lewandowski, cytowany w komunikacie.

Dodał również, że spółka pracuje nad aplikacją mobilną będącą uzupełnieniem platformy i oferującą nowe, interesujące funkcjonalności.

Gamivo to platforma transakcyjna do gier i towarów cyfrowych. Została założona w 2017 roku przez zespół osób z wszechstronnym doświadczaniem w branży gier oraz fundusz venture buildingowy Tar Heel Capital Pathfinder.

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments