Akcje Creepy Jar zadebiutowały na rynku głównym GPW

gaming

Akcje spółki Creepy Jar zadebiutowały dzisiaj na rynku głównym Giełdy Papierów Wartościowych w Warszawie (GPW). Na otwarciu kurs akcji nie zmienił się wobec ceny odniesienia, natomiast ok godz. 9:15 spadał o 0,92% do 965 zł.

Creepy Jar jest 433. spółką notowaną na głównym rynku oraz 4. debiutem na tym rynku w 2021 roku.

Do obiegu trafiło łącznie 679 436 walorów (500 000 serii A, 147.082 serii B oraz 32.354 akcji serii C). Niezależny producent gier z gatunku survival simulation, w momencie debiutu posiadał kapitalizację wartą ponad 670 mln zł. Debiutowi Creepy Jar na GPW nie towarzyszyła emisja ani split akcji, przypomniała spółka.

„Rynek NewConnect był zaledwie etapem, a parkiet główny zawsze był celem i ambicją Creepy Jar. Dzięki przejściu na GPW możemy utrzymać dotychczasowe tempo wzrostu oraz zwiększyć prestiż spółki w oczach inwestorów – skomentował prezes Krzysztof Kwiatek, cytowany w komunikacie.

Creepy Jar jest producentem gier komputerowych, specjalizującym się w gatunku premium indie survival. Menedżerowie spółki mają doświadczenie z Techland. Spółka była notowana na NewConnect od sierpnia 2018 r.

ai
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments