Columbus Elite poszerzył model sprzedaży o Zieloną Franczyzę

396

Columbus Elite – spółka zależna Columbus Energy – poszerzyła model sprzedaży o Zieloną Franczyzę, w ramach której przedsiębiorcy mogą zaangażować się w sprzedaż i oferowanie usług w zakresie instalacji fotowoltaicznych, pomp ciepła, a docelowo też ładowarek do samochodów elektrycznych, podała spółka.

„Dzięki dynamicznym działaniom w ciągu ostatnich dwóch lat oraz analizie rynku, zoptymalizowaliśmy nasz model franczyzowy tak, aby odpowiadał na potrzeby każdego nowoczesnego przedsiębiorcy. Zielona Franczyza to szansa na rozwijanie biznesu przez kolejne kilkanaście lat, dzięki współpracy z silnym podmiotem, jakim stała się nasza spółka. To partnerstwo, wsparcie w digitalizacji procesów, szkolenia produktowe, techniczne i operacyjne oraz siła ogólnopolskiej marki” – powiedział prezes Columbus Elite Paweł Bednarek, cytowany w komunikacie.

Proponowana przez Columbus Elite Zielona Franczyza stwarza możliwość zaangażowania się w sprzedaż i oferowanie usług w zakresie instalacji fotowoltaicznych, pomp ciepła, a niebawem również ładowarek do samochodów elektrycznych. Oferta daje przedsiębiorcom możliwość przebranżowienia, zapewniając m.in. komplet szkoleń w zakresie produktów i usług oraz technologii sprzedaży.

„Jesteśmy skutecznymi strategami rozwoju sieci sprzedaży w Polsce i za granicą. Nasza koncepcja Zielonej Franczyzy bazuje na doświadczeniach zdobywanych w czasie pandemii, kształtowaniu się nowego ładu gospodarczego i zmian, które w związku z przyspieszoną digitalizacją procesów umożliwiają pracę zdalną oraz w zespołach rozproszonych” – dodał wiceprezes Rafał Kołłątaj.

Columbus Energy podaje, że jest liderem rynku mikroinstalacji fotowoltaicznych w Polsce. Spółka jest notowana na rynku New Connect.

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments