Zespół Cannibal Corpse wypuszcza swój… olejek do brody

0

East Coast Rock Apparel nawiązało współpracę z… zespołem Cannibal Corpse. Firma chce stworzyć olejek do brody “Butchered Body”. Produkt będzie wykonany z argonu, jojoby, olejku ze słodkich migdałów i mikstury olejków eterycznych.

Cannibal Corpse ma swój olejek do brody

Cannibal Corpse to legendarny zespół deathmetalowy z USA. Powstał w 1988 roku w Buffalo w stanie New York. Ma na koncie kilkanaście płyt, z których część stanowi kanon gatunku.

Grupa pojawiła się też w jednej scenie filmu „Ace Ventura: Psi Detektyw”.

Nie tylko Kanibale…

Zespół nie jest pierwszym metalowym artystą, który współpracuje z East Coast Rock Apparel. Wcześniej robili to muzycy Kirk Windstein (Crowbar, Down), Marc Rizzo (Soulfly) oraz grupy Kill Devil Hill i Hatriot.

Z kolei w zeszłym roku gitarzysta Dream Theater, John Petrucci, wypuścił na rynek swoją kolekcję produktów do pielęgnacji brody i wąsów o nazwie Nebula. Została ona stworzona we współpracy z firmą Captain Fawcett.

W wywiadzie dla japońskiego Young Guitar, Petrucci mówił o tym z niemałym zachwytem:

“Ja, przez większość mojej kariery, miałem jakiś rodzaj brody. Na początku byłem po prostu całkowicie ogolony, ale nawet, jak sądzę, od czasów ‘Awake’, co było dość wczesnym okresem, miałem jakąś brodę w postaci koziej bródki.

Dopiero… nie wiem od ilu lat mam już pełną epicką brodę i wąsy – już trochę czasu minęło. Ale zawsze interesowały mnie tego typu rzeczy – jak wpływają na twój wygląd. I tak po prostu wpadłem na to, że posiadanie dużej, oldschoolowej brody, jak mi się wydawało, dobrze na mnie wygląda, i naprawdę wciągnąłem się w styl życia i kulturę zapuszczania brody. Wszystkie produkty i tego typu rzeczy; olejki do brody i baki; nauka przycinania brody; eksperymentowanie z różnymi kształtami. To naprawdę zabawne hobby, szczerze mówiąc.

Dla mnie najważniejsze jest to, żeby wyglądać tak, jakbyś robił to celowo, żeby twoja broda miała jakiś styl, nawet jeśli jest długa i masz wąsy, a nie wyglądała tak, jakbyś się rozleniwił i postanowił się nie golić. Dlatego zawsze staram się mieć jakieś poczucie stylu. Pozwalam jej rosnąć na różną długość. W tej chwili jest dość długa.

Czy pozwolę jej urosnąć aż do pępka, jak broda czarodzieja? Nie wiem. Czasami, kiedy staje się tak długa, jest trudniejsza w obsłudze. Jeśli jesteś zainteresowany zapuszczeniem takiego zarostu, to chodzi o to, co pasuje do twojego kształtu twarzy, musisz myśleć o długość i stylu.”

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments