Pracownicy Biedronki otrzymają nagrody roczne w wysokości 2500 zł

0
biedronka

50 tysięcy pracowników sieci Biedronka otrzyma Nagrodę Specjalną im. Soares dos Santos za 2020 r. w wysokości 2 500 zł, tj. o 200 zł więcej niż w ubiegłym roku, podał właściciel sieci Jeronimo Martins.

„Był to czas zdominowany przez pandemię, w którym, pomimo wielu niespotykanych dotąd wyzwań, udało nam się nie tylko wspólnie zapewnić ciągłość funkcjonowania firmy, ale także wzmocnić pozycję lidera rynku. Kluczem do sukcesu było bezpieczeństwo i bliskość – względem pracowników, klientów, jak i dostawców – oraz szybkie i skuteczne reagowanie na szybko zmieniające się realia pandemii” – powiedział prezes i CEO Grupy Jeronimo Martins Pedro Soares dos Santos, cytowany w komunikacie.

Do otrzymania nagrody uprawnieni są pracownicy, którzy rozpoczęli świadczenie pracy na rzecz sieci Biedronka na podstawie umowy o pracę nie później niż 1 marca 2020 r. i byli zatrudnieni w dniu 1 marca 2021 r. Dodatkowo wszystkie ich nieobecności w roku 2020 nie mogą przekroczyć 180 dni. Osoby zatrudnione w niepełnym wymiarze, które spełniły warunki przyznania nagrody, otrzymają kwotę proporcjonalną do wymiaru etatu, podano także.

W 2020 r. spółka otworzyła 129 sklepów, powiększając sieć o 113 sklepów netto, kończąc rok z liczbą 3 115 placówek.

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments