Revolut szuka 1000 osób na stanowiska sprzedażowe

382

Revolut poszukuje 1000 osób na stanowiska sprzedażowe w Polsce, a także na Litwie, w Hiszpanii, Portugalii, Francji, Wielkiej Brytanii i USA, podała spółka. Dodatkowo firma rekrutuje w Krakowie 200 osób do zespołów FinCrime i Customer Support.

„Chcemy ułatwić firmom handel międzynarodowy i wesprzeć je łatwo dostępnymi produktami finansowymi, jak wymiana walut po atrakcyjnych kursach, monitoring wydatków służbowych czy usługami w zakresie akceptacji płatności. Chcemy dotrzeć do milionów przedsiębiorców z Europy i Stanów Zjednoczonych. W tym celu poszukujemy w Krakowie lub do pozostałych biur 1 000 kandydatów z minimum sześciomiesięcznym doświadczeniem w sprzedaży B2B, dobrym językiem angielskim oraz francuskim, niemieckim lub hiszpańskim” – powiedział global head of sales w Revolut Matthew Acton Davis, cytowany w komunikacie.

Ponadto Revolut do zespołu FinCrime w Krakowie poszukuje 120 osób na stanowiska m.in. fincrime analyst, quality control, team lead, workforce specialist, risk manager, vendor operations lead. Kolejne planowane w Polsce inwestycje to zespół obsługi klienta. Około 80 otwartych ról dotyczy supportu, gdzie firma poszukuje kandydatów na stanowiska m.in. KYC support specialist, retail customer support, business customer support, team tead, podkreślono.

„Firma rekrutuje też do działu Global Business szefa ds. partnerstw biznesowych w regionie Europy Środkowej i Wschodniej. Osoba ta pracować będzie w Polsce lub w Rumunii i raportować do Dona Hoanga, członka zarządu i wiceprezesa globalnego pionu biznesowego w Revolut” – podsumowano.

Revolut powstał w 2015 roku. Obsługuje w Polsce ponad 1 mln klientów.

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments