Zeneris Projekty uderzają w crowdfunding na CrowdConnect

0
Zeneris Projekty

W ostatnich latach spółki, których działalność związana jest z odnawialnymi źródłami energii przyciągają coraz większe zainteresowanie inwestorów. Czemu tak mocno zyskują one na znaczeniu? Regulacje Unii Europejskiej, dofinansowanie ze strony rządu, a nawet trend dbania o środowisko.

Co ciekawe, u nas w kraju zdecydowanie najpopularniejsza jest fotowoltaika, czyli przetwarzanie światła słonecznego na energię elektryczną. Wiele osób uważa, iż to zdecydowanie najbardziej obiecująca technologia przyszłości, jeśli chodzi o rynek energetyczny. Ponadto, coraz bardziej na znaczeniu zyskuje również hydroenergetyka Już niebawem emisję przeprowadzi kolejna obiecująca spółka z sektora odnawialnych źródeł energii. Bowiem na 27 kwietnia planowana jest crowdinvestingowa kampania Zeneris Projekty na CrowdConnect.

Kampania spółki Zeneris Projekty

Zeneris Projekty posiada ponad 14 letnie doświadczenie w przygotowaniu, projektowaniu i realizacji odnawialnych źródeł energii. Spółka realizuje dla swoich klientów inwestycje w farmy fotowoltaiczne oraz hydroenergetykę. W gronie klientów Zeneris Projekty znajdują się takie spółki, jak Tauron Ciepło S.A., Energa Wytwarzanie S.A., PGE Energia Odnawialna S.A. czy nawet Miasto Poznań.

Dzięki swojemu doświadczeniu, Zeneris Projekty biegle porusza się w gąszczu przepisów i procedur związanych z uzyskiwaniem decyzji i zezwoleń. Projekty inwestycji fotowoltaicznych i hydroenergetycznych wykonują inżynierowie z wieloletnim doświadczeniem w branży odnawialnych źródeł energii. Ponadto, na wykonane prace i dostarczony sprzęt udzielona jest wieloletnia rękojmia. Oprócz tego spółka:

  • Bezpłatnie wykonuje audyt efektywności energetycznej
  • Przygotowuje wstępną koncepcję projektów fotowoltaicznych i hydroenergetycznych stanowiących podstawę kosztorysu i oferty
  • Bezpłatnie opracowuje projekt wykonawczy
  • Załatwia wszystkie pozwolenia administracyjne i energetyczne
  • Udziela pełnego wsparcia w pozyskaniu finansowania
  • Świadczy pełen zakres usług gwarancyjnych i pogwarancyjnych
  • Realizuje obsługę posprzedażową

Tak więc Zeneris Projekty to doświadczony i wiarygodny partner, który gwarantuje sukces każdego etapu inwestycji w instalację fotowoltaiczną lub hydroenergetyczną. Już 27 kwietnia – ruszy kampania crowdfundingowa Zeneris Projekty. Zostanie ona przeprowadzona na popularnej platformie equity crowdfundingowej CrowdConnect.

Crowdinvesting na CrowdConnect

CrowdConnect to platforma ofert publicznych bazująca na idei crowdinvestingu, prowadzona przez Dom Maklerski INC S.A. Prezentowane na niej są informacje o projektach/startupach o wartości do 1 miliona euro prowadzonych przez małe i średnie spółki, których celem jest wejście na rynek akcji NewConnect prowadzonym przez Giełdę Papierów Wartościowych w Warszawie.

W ramach platformy wyróżniane są dwie sekcje:

  • #wdrodzeNaNewConnect, gdzie prezentowane są oferty spółek zamierzających zadebiutować w obrocie giełdowym w perspektywie dwunastu miesięcy
  • #StartupZone, w ramach której swoje oferty prezentują przedsiębiorstwa na początkowych etapach rozwoju, o wysokim potencjale wzrostu i zwiększonym ryzyku inwestycyjnym, których akcje docelowo mają zostać wprowadzone na rynek NewConnect na przestrzeni 2-3 lat

CrowdConnect działa w ramach Grupy Kapitałowej INC, która istnieje ponad 20 lat i notowana jest na głównym parkiecie Giełdy Papierów Wartościowych w Warszawie. Skupia ona spółki doradcze i inwestycyjne działające na rzecz małych i średnich przedsiębiorstw.

Była ona wielokrotnie nagradzana jako najaktywniejszy autoryzowany doradca NewConnect. W 2018 roku została laureatem nagrody specjalnej GPW za największą liczbę spółek w historii wprowadzonych na rynek NewConnect. Do tej pory udało się tego dokonać 57 razy, a jej klienci zyskali łącznie ponad 3 miliardy złotych kapitału z emisji akcji i obligacji.

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments