Kampania crowdinvestingowa Solartime na CrowdConnect

0
Solartime

W ostatnich latach spółki, których działalność związana jest z odnawialnymi źródłami energii przyciągają coraz większe zainteresowanie inwestorów. Czemu tak mocno zyskują one na znaczeniu? Regulacje Unii Europejskiej, dofinansowanie ze strony rządu, a nawet trend dbania o środowisko. Co ciekawe, u nas w kraju zdecydowanie najpopularniejsza jest fotowoltaika, czyli przetwarzanie światła słonecznego na energię elektryczną. Wiele osób uważa, iż to zdecydowanie najbardziej obiecująca technologia przyszłości, jeśli chodzi o rynek energetyczny. Już wkrótce emisję przeprowadzi kolejna obiecująca spółka z tego sektora. W tym roku czeka nas kampania crowdfundingowa Solartime, zostanie ona przeprowadzona na popularnej platformie CrowdConnect.

Kampania spółki Solartime

Solartime to prężnie rozwijająca się polska firma z Rzeszowa, która od 2009 roku specjalizuje się w projektowaniu, produkcji oraz montażu systemów fotowoltaicznych i kolektorów słonecznych. Przez 11 lat spółka zrealizowała ponad 15 tysięcy instalacji kolektorów słonecznych dla klientów indywidualnych, przemysłowych oraz jednostek samorządu terytorialnego, a także ponad 1500 instalacji fotowoltaicznych na terenie całego kraju.

Od 2016 roku Solartime działa również na terenie Stanów Zjednoczonych. Co więcej, firma współpracuje z wiodącymi producentami modułów fotowoltaicznych oraz inwerterów na świecie; i gwarantuje 24-godzinny serwis zamontowanej instalacji.

Solartime planuje przeprowadzić kampanię na platformie equity crowdfundingowej CrowdConnect w 2021 roku. Wszyscy zainteresowani sprawdzoną, prężnie rozwijającą się spółką zajmującą się systemami fotowoltaicznymi, będą wtedy mogli w nią zainwestować.

Crowdinvesting na CrowdConnect

CrowdConnect to platforma ofert publicznych bazująca na idei crowdinvestingu, prowadzona przez Dom Maklerski INC S.A. Prezentowane na niej są informacje o projektach/startupach o wartości do 1 miliona euro prowadzonych przez małe i średnie spółki, których celem jest wejście na rynek akcji NewConnect prowadzonym przez Giełdę Papierów Wartościowych w Warszawie.

W ramach platformy wyróżniane są dwie sekcje:

  • #wdrodzeNaNewConnect, gdzie prezentowane są oferty spółek zamierzających zadebiutować w obrocie giełdowym w perspektywie dwunastu miesięcy
  • #StartupZone, w ramach której swoje oferty prezentują przedsiębiorstwa na początkowych etapach rozwoju, o wysokim potencjale wzrostu i zwiększonym ryzyku inwestycyjnym, których akcje docelowo mają zostać wprowadzone na rynek NewConnect na przestrzeni 2-3 lat

CrowdConnect działa w ramach Grupy Kapitałowej INC, która istnieje ponad 20 lat i notowana jest na głównym parkiecie Giełdy Papierów Wartościowych w Warszawie. Skupia ona spółki doradcze i inwestycyjne działające na rzecz małych i średnich przedsiębiorstw.

Była ona wielokrotnie nagradzana jako najaktywniejszy autoryzowany doradca NewConnect. W 2018 roku została laureatem nagrody specjalnej GPW za największą liczbę spółek w historii wprowadzonych na rynek NewConnect. Do tej pory udało się tego dokonać 57 razy, a jej klienci zyskali łącznie ponad 3 miliardy złotych kapitału z emisji akcji i obligacji.

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments