Rammstein sprzedaje perfumy

Udostępnij

Niemiecki zespół metalowy Rammstein wypuścił na rynek nową linię perfum. Do „Rosenrot” czy „Kokain” dołącza zapach „Pussy Dark Intense”.

Rammstein sprzedaje perfumy

Zespoły muzyczne zarabiają już niemal na wszystkim. Poza koncertowaniem i sprzedażą płyt handlują gadżetami. Rammstein przebija jednak konkurencję i wypuścił na rynek serię perfum (już zresztą trzecią). Chodzi o zapach „Pussy Dark Intense”. Opis ze sklepu brzmi następująco:

W sercu bije miękki, soczysty miąższ złotej śliwki, posadowiony na kędzierzawym mchu dębowym. Czarny bursztyn i czarne piżmo przenikają kompozycję i zapewniają stabilność.

Dodajmy, że 100-miliitrowa buteleczka kosztuje 49 euro.

Inne perfumy

Latem 2022 r. zespół rozpoczął współpracę z drogerią Rossmann, która prowadziła promocję na wodę perfumowaną „Kokain Intense”, która jest sygnowana logiem Rammsteina. 75 ml można było kupić w cenie 134,99 zł (wcześniej było to 179,99 zł).

Na stronie zespołu znaleźć można jeszcze inne takie produkty. Są to perfumy: „Seemann Intense”, „Rosenrot”, „Zwinger” oraz kilka rodzajów „Kokain”. Do tego dochodzi mydło w kostce z napisem „Bück Dich” („pochyl się”, co prowokuje dość dziwne skojarzenia) oraz klapki, ręczniki plażowe, a nawet zatyczki do kanałów umywalki/wanny. Oprócz tego możemy nabyć: kubki, fartuchy, otwieracze do piw, maty na stół, sztućce itd.

Whiskey od Metalliki, piwo od Iron Maiden

Inne zespoły już dawno poszły w podobnym kierunku. Metallica oferuje np. whiskey (co w kontekście problemów alkoholowych wokalisty grupy, Jamesa Hetfielda, wygląda dość dziwnie wizerunkowo), zaś Iron Maiden własne piwo. Niemałym hitem w środowisku fanów death metalu okazał się z pewnością olejek do brody grupy Cannibal Corpse. Grupa nawiązała na tym polu współpracę z East Coast Rock Apparel. Wcześniej zrobili to muzycy Kirk Windstein (Crowbar, Down), Marc Rizzo (Soulfly) oraz grupy Kill Devil Hill i Hatriot.

Z kolei w zeszłym roku gitarzysta Dream Theater, John Petrucci, wypuścił na rynek swoją kolekcję produktów do pielęgnacji brody i wąsów o nazwie Nebula. Została ona stworzona we współpracy z firmą Captain Fawcett.

Jacek Walewski
Jacek Walewski
Redaktor naczelny serwisu PortfelPolaka.pl. Pasjonat gospodarki i przemian, jakie w niej zachodzą. Publicysta oraz promotor walut cyfrowych i technologii blockchain.

Najnowsze

Zobacz również