Rammstein sprzedaje perfumy w Rossmanie

237

Coraz więcej zespołów sprzedaje coraz to oryginalniejsze produkty ze swoim logo. Rammstein zaczął handlować swoją… perfumą.

Rammstein sprzedaje kokainę

Drogeria Rossmann aktualnie prowadzi promocję na wodę perfumowaną „Kokain Intense”, która jest sygnowana logiem Rammsteina. 75 ml można kupić w cenie 134,99 zł (wcześniej było to 179,99 zł). Za 100 ml płacimy 179,99 zł.

Ich skład i zapach, jaki roztaczają, jest co najmniej interesujący. Nuty zapachowe, które możemy w nich wyczuć to gazolina, skóra, bursztyn, nuty drzewne i irys. Dla nieświadomych, woda perfumowana cechuje się mocniejszym i trwalszym zapachem, niż woda toaletowa, więc zyskujemy podwójnie

– podają eksperci od perfum z metalnews.pl.

W Rossmanie można też znaleźć „Kokain” w postaci wody toaletowej. W tym przypadku mamy do czynienia z produktem o tych samych nutach zapachowych. Tyle że woda perfumowana jest intensywniejsza, co sugeruje nazwa „Intense”. „Kokain” w mniejszych buteleczkach o pojemności 50 ml można zakupić w cenie 89,99 zł.

Oba zapachy są w wersji UNISEX, co oznacza, że mogą z niej korzystać zarówno kobiety, jak i mężczyźni.

Promocja na wodę perfumową trwa od 27 czerwca do 15 lipca lub do wyczerpania zapasów. Więcej szczegółów na sklepowej stronie sieci Rossmann.

To jednak nie koniec. Na stronie zespołu znaleźć można jeszcze inne takie produkty. Są to perfumy: „Seemann Intense”, „Rosenrot”, „Zwinger” oraz kilka rodzajów „Kokain”. Do tego dochodzi mydła w kostce z napisem „Bück Dich” („pochyl się”, co prowokuje dość dziwne skojarzenia) oraz klapki, ręczniki plażowe, a nawet zatyczki do kanałów umywalki/wanny.

Do tego dochodzą: kubki, fartuchy, otwieracze do piw, maty na stół, sztućce itd.

Metal wchodzi do naszych domów

Sprzedaż płyt i innych nośników muzyki nie jest dziś na tyle duża, by zespoły mogły się z tego utrzymać. Nie dziwi więc, że coraz częściej produkują gadżety ze swoimi logami. Metallica oferuje np. whiskey, zaś Iron Maiden własne piwo. Niemałym hitem w środowisku fanów death metalu okazał się z pewnością olejek do brody grupy Cannibal Corpse.

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments