Przyszłość biznesu i mediów. Wraca Digital Media Forum Krynica

65
digital media

W Krynicy odbędzie się ważne wydarzenie medialne. Powraca Forum Ekonomiczne już w tym roku. Wydarzenie odbędzie się 21-24 września. O wydarzeniu opowiedział Dominik Zhang — Członek Rady Programowej Holon Building. Co takiego czeka nas we wrześniu w Krynicy? Możemy spodziewać się ciekawych firm z całej Azji.

Degital Media Forum w Krynicy. Czy w Krynicy pojawią się media i biznes azjatycki?

Wydarzenie w Krynicy powraca i szykuje się naprawdę ciekawe forum dla inwestorów i przedsiębiorców. W kwestii mediów azjatyckich i biznesu azjatyckiego wypowiedział się Dominik Zhang, który jest członkiem Rady Programowej Holon Building i doradcą biznesu Euro-Azja. Według Pana Zhanga informacje na temat wydarzenia w Krynicy rozbiegły się po rynku azjatyckim. Już teraz pojawiły się zgłoszenia kilku chińskich firm, które są zainteresowane Digital Media Forum Krynica.

W czasie nadchodzącego forum 21 września w Krynicy będziemy mogli spotkać różne branże z rynku azjatyckiego. Wśród nich między innymi firmy związane z branżą telekomunikacyjną, najnowszą technologią, a także produkcją i montażem reeksportu z Polski i na terenie całej Unii Europejskiej. Digital Media Forum w Krynicy mocno są również zainteresowane firmy związane z produkcją samochodów elektronicznych i podzespołów. Poza tym pojawią się firmy związane z ekologiczną i nowoczesną technologią budowy nieruchomości.

Kontrahenci Dominika Zhanga w czasie nadchodzącego wydarzenia przedstawią przede wszystkimi nowoczesne rozwiązania w budowie inteligentnych domów. Stawiają tutaj na ciekawe pomysły z dużym naciskiem na rozwiązania ekologiczne, a zarazem bardzo trwałe. Tworzenie inteligentnych domów jest bardziej ekologiczne, ekonomiczne, a także tego typu nieruchomości powstają znacznie szybciej. Termin budowy ma wynosić do 4 miesięcy.

Jednak to nie wszystko, co czeka nas w czasie wrześniowych targów ekonomicznych w Krynicy. Dominik Zhang zdradził, że jest jeszcze jedna branża, która przedstawi ciekawe rozwiązania na krynickim forum.

Co nowego możemy jeszcze poznać w czasie Digital Media Forum Krynica?

W czasie wrześniowego wydarzenia, które odbędzie się w Krynicy, będziemy mogli więcej dowiedzieć się o samochodach elektrycznych i hybrydowych. Dominik Zhang zauważa, że to gorący temat i wszystkie osoby, które są zainteresowane w inwestycję w ten sektor rynku, znajdą coś dla siebie.

W przypadku samochodów elektrycznych i hybrydowych również pojawią się na Digital Media Forum w Krynicy przedsiębiorcy z Azji. Kontrahenci Dominika Zhanga zaproponują całkiem nowe rozwiązania, które stopniowo są wprowadzane do Unii Europejskiej i mają certyfikacje. Chodzi o nieduże samochody, które są kompatybilne i przydatne w mniejszych miejscowościach, ale również dobrze sprawdzą się w miastach.

Zapraszamy na https://mediaforumkrynica.pl/ 21-24 września 2023 roku. 5% rabat na hasło: COMPARIC

ai
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments