Primark otworzy sklep w Poznaniu 6 maja

910
Primark

Primark otworzy swój drugi sklep w Polsce 6 maja – w Poznaniu, podała sieć. Początkowo otwarcie planowane było na 25 marca br., ale zostało odłożone ze względu na lockdown.

„Po ogromnym sukcesie, jakim okazało się być otwarcie pierwszego sklepu w Polsce, w Galerii Młociny w Warszawie w ubiegłym roku, Primark kontynuuje rozwój swojej sieci i otwiera drugi sklep na polskim rynku w Posnanii. W sklepie o powierzchni 3 500 m2 klienci będą mogli cieszyć się niesamowitą modą Primark dostępną na dwóch piętrach” – czytamy w komunikacie.

Nowy sklep, który stworzył ponad 230 miejsc pracy dla lokalnej gospodarki, będzie jednym z ponad 390 sklepów Primark zlokalizowanych w 13 krajach.

„Cieszymy się, że możemy zaoferować klientom z Poznania słynną modę i ceny Primark. Nie moglibyśmy wymarzyć sobie lepszej lokalizacji dla naszego drugiego sklepu w Polsce. Nasz nowy zespół jest gotowy na bezpieczne powitanie klientów w sklepie, aby mogli oni kupić ubrania zgodne z najnowszymi trendami w sezonie wiosna/lato, jak również świetną odzież z kolekcji podstawowej” – powiedział area manager na Polskę, Słowenię oraz Czechy Maciej Podwojski, cytowany w komunikacie.

Primark to międzynarodowa marka odzieżowa, która oferuje modę, kosmetyki i wyposażenie domu.

ai
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments