Popularna giełda dla inwestujących w kryptowaluty

788

Wiele osób szuka różnych sposobów na to, by pomnażać swoje dochody. Jedne sposoby są bardziej opłacalne, inne mniej. Jedne wyróżniają się dużą wiarygodnością oraz zapewniają poczucie bezpieczeństwa i stabilności, a inne bywają ryzykowne i niewątpliwie analiza wskaźników na rynkach finansowych codziennie może przyprawiać o szybsze bicie serca. Niewątpliwie to oraz wizja szybkich i dużych pieniędzy stale inspirują kolejnych ludzi do inwestowania w kryptowaluty. To stabilny rynek, który w dalszym ciągu może zaskakiwać, a różnego rodzaju giełdy przyciągają klientów atrakcyjnymi ofertami.

Nowy stary gracz na rynku

Na początku listopada BitBay – największa giełda kryptowalut w Europie, zmieniła nazwę na Zonda. Oczywiście poza odświeżeniem wizerunku rewolucja dotknęła również plany rozwoju. Nowy skład zarządu wytycza też zupełnie inne kierunki i ma sprawić, że giełda będzie się rozwijać jeszcze dynamiczniej. Oczywiście bazą jest strategia, która ułatwia inwestowanie w ponad pięćdziesiąt dostępnych walut.  Z tego rozwiązania korzystają już miliony użytkowników, którzy rozpoczynają inwestycje. Zmiana w pewien sposób bazuje na sukcesie dotychczasowych rozwiązań i oczywiście będzie wpływać na to, by Zonda osiągała większy globalny zasięg. O dlatego niezwykle istotne są inwestycje w bezpieczeństwo, regulowanie rynku oraz przejrzystość zasad. W prostej linii oczywiście wprowadzane zmiany mają przekonać klientów do inwestowania w kryptowaluty i mają bazować na programach edukacyjnych oraz wykorzystaniu intuicyjnych narzędzi. I dlatego właśnie już teraz opinie o giełdzie Zonda są bardzo pozytywne.

Zmiany na giełdzie BitBay

Poza samą nazwą rewolucja w BitBay dotknęła także stronę główną, logo, przejrzysty design. Będzie nowocześnie i przejrzyście. Oczywiście konta oraz  przypisane do nich hasła i loginy nie będą zmienione. Klienci będą logować się na nowy adres strony – zondaglobal.com. Poza tym w przyszłym roku zostanie uruchomiona aplikacja mobilna i platforma handlowa. To ukłon w stronę użytkowników, którzy cenią nowe technologie. Tym samym jeszcze prościej będzie można inwestować w kryptowaluty oraz zarządzać wszystkim procesami związanymi z inwestycjami. Nowi klienci i ci obecni otrzymają szereg narzędzi, by poznać zasady, eksperymentować, zarządzać ryzykiem, a tym samym efektywnie zarabiać. I dlatego właśnie Zonda zamierza uczyć inwestorów zasad, specyfiki kupowania i sprzedawania oraz interpretacji danych, co sprawia, że można skutecznie pomnażać kapitał, a przecież właśnie o to chodzi.

Nowości w Zonda

Z pewnością regulacje na rynku kryptowalut wynikają zarówno ze zmian w świadomości konsumenckiej, jak i dynamicznego rynku ekonomicznego. Sama giełda BitBay działa na rynku od 2014 roku. Z usług regularnie korzysta ponad milion użytkowników, a platforma zapewnia inwestującym bezpieczeństwo i przejrzyste zasady. Od samego początku wdrożona jest również dość surowa polityka przeciwdziałania finansowania terroryzmu oraz oczywiście prania pieniędzy. Transakcje są bezpieczne, a stosowane procedury KYC – Know Your Customer oraz AML – Anti-Money Laundering dają klientom pewność rzetelnie prowadzonych zakupów i sprzedaży. Zonda stale wdraża nowe produkty, które świetnie odpowiadają na potrzeby.

Co proponuje Zonda?

Oferta giełdy Zonda jest przede wszystkim adresowana do inwestujących w kryptowaluty. Firma działa też na doświadczeniach w sektorze finansowym. Cztery lata po otwarciu Zondy właściciele przenieśli ją na Maltę, a obecnie jest zarejestrowana jest w Estonii. Cały mechanizm polega po prostu na wymianie kryptowalut. Użytkownicy są więc dokładnie weryfikowani i zgodnie z zaleceniami GIODO oraz ustawy o przeciwdziałaniu praniu brudnych pieniędzy i finansowaniu terroryzmu wdrażane są określone procedury. Szczególnie uważnie oczywiście są weryfikowani nowi klienci Zondy, którzy w procesie rejestracji zasilają konto zwykłym przelewem bankowym. Coraz większym powodzeniem cieszy się także trzecia wersja platformy. Działa ona na rynku od 2016 roku, a w jej skład wchodzą takie opcje jak na przykład Stop Market. Pozwala ona na wystawianie oferty, która będzie realizowana w momencie, gdy kurs wymiany spadnie do określonej przez użytkownika wartości. Inną użyteczną opcją jest Fill or Kill czyli wykorzystywanie ofert limitowanych, które muszą zostać zrealizowane w całości lub być anulowane. Niebawem pojawią się także inne narzędzia tradingowe – SWAPy i kontrakty.

Zabezpieczenia w systemie giełdowym dla wszystkich użytkowników

Niezwykle ważnym aspektem dla Zondy jest przede wszystkim bezpieczeństwo. Użytkownicy muszą na przykład przejść proces weryfikacji konta. Poza tym każdy klient ma możliwość zabezpieczenia swojego konta, a także uruchomić dostępną przez Google Authentication dwustopniową weryfikację 2FA. Pozwala ona  potwierdzić tożsamość przy logowaniu, a także zmienić ustawienia konta oraz zatwierdzać wypłaty. To daje szansę na zabezpieczenie konta przed włamaniem lub nieautoryzowanym wypłaceniem środków.

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments