Noble Securities S.A. ruszył z promocją dla nowych klientów

Informacja prasowa

0
Noble Securities

#TerazTwójRuch – pod tym hasłem w dniu 17 marca 2021 r. Noble Securities S.A. wystartował z promocją dla nowych Klientów. Co Noble Securities S.A. proponuje w ramach promocji? Obniżone stawki prowizji od wartości wykonanych zleceń składanych za pośrednictwem internetu m.in.: 0,19% min. 5 zł od wykonanego zlecenia na akcjach, 0,15% min 5 zł od wykonanego zlecenia na obligacjach czy 5 zł za kontrakt terminowy na indeksy. Szczegóły promocji można znaleźć na stronie internetowej www.noblesecurities.pl.

Promocja #TerazTwójRuch kierowana jest do osób, które przed dniem obowiązywania promocji nie posiadały rachunku maklerskiego ani rachunku IKE lub IKZE w Noble Securities S.A. i które do dnia 31 maja 2021 r. założą jeden z powyższych rachunków. Promocyjne stawki prowizji będą obowiązywać nowych Klientów do końca 2021 r.

Noble Securities - promocja #TerazTwójRuch

Noble Securities S.A. nie pobiera opłat za otwarcie i prowadzenie rachunku maklerskiego Premium oraz rachunków IKE i IKZE Premium. Można je otworzyć w każdym Punkcie Obsługi Klienta Noble Securities S.A. oraz on-line – dotyczy rachunku maklerskiego Premium. Noble Securities S.A. prowadzi również prace, które mają umożliwić Klientom zakładanie on-line rachunków IKE i IKZE.

Intensywnie pracujemy nad procesami zdalnymi, aby ułatwić Klientom komunikację z nami i dotarcie do naszych usług nie tylko w czasie pandemii. Zdalne zawieranie umów na prowadzenie rachunków IKE/IKZE jest na liście naszych tegorocznych priorytetów. Klienci Noble Securities mogą już w wygodny sposób bez wychodzenia z domu zawrzeć umowę doradztwa inwestycyjnego. Chcielibyśmy taką możliwość udostępnić również naszym potencjalnym Klientom na przykład przy okazji zawierania umowy on-line o prowadzenie rachunku IKZEmówi Eliza Dąbrowska, Dyrektor do spraw rozwoju usługi doradztwa inwestycyjnego w Noble Securities S.A.

Klienci posiadający rachunek maklerski, rachunek IKE czy IKZE prowadzony w Noble Securities S.A. mogą skorzystać ze wsparcia w podejmowaniu decyzji inwestycyjnych dzięki usłudze Doradztwa inwestycyjnego. Usługa ta, świadczona jest przez Noble Securities S.A. od 2015 r. i jest dedykowana Klientom, którzy uzyskali pozytywny wynik testu odpowiedniości, został im nadany indywidualny profil inwestycyjny oraz posiadają minimalną wartość aktywów w wysokości 25 tys. zł.

Umowę o świadczenie przez Noble Securities S.A. usługi doradztwa inwestycyjnego, Klienci mogą zawrzeć w sposób elektroniczny (on-line), po zalogowaniu do systemu transakcyjnego i aplikacji mobilnej.


Informacje te stanowią materiał promujący usługi Noble Securities S.A. („NS”). Z inwestowaniem na rynku kapitałowym wiąże się różnego rodzaju ryzyko (informacje o ryzyku i usługach NS dostępne są na stronie internetowej www.noblesecurities.pl). Odpowiedniość produktów i usług weryfikowana jest przed zawarciem umowy lub korzystaniem z usług NS przez daną osobę. NS podlega nadzorowi Komisji Nadzoru Finansowego.

Noble Securities S.A. od 1994 roku jest aktywnym uczestnikiem polskiego rynku kapitałowego z ofertą skierowaną zarówno do detalicznych, jak też profesjonalnych klientów. Z sukcesem realizuje projekty w zakresie corporate finance, w szczególności pozyskania finansowania poprzez obligacje korporacyjne. Jest jednym z liderów na rynkach towarowych, za co wielokrotnie został nagrodzony statuetką Platynowego Megawata przyznawaną przez Towarową Giełdę Energii.

Noble Securities S.A. wspiera swoich klientów detalicznych oferując im szeroki wachlarz usług w zakresie prowadzenia i obsługi rachunków maklerskich, rachunków IKE i IKZE, a także doradztwa inwestycyjnego. Informacje oraz aktualna oferta usług świadczonych przez Noble Securities S.A. dostępna jest na stronie internetowej: www.noblesecurities.pl.

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments