Megadeth emituje swoją kryptowalutę

0

Zespół Megadeth zaskoczył swoich fanów i zwolenników kryptowalut. Na rynku pojawiła się właśnie cyfrowa waluta grupy.

Megadeth z własną kryptowalutą

Zespół Megadeth jest znany fanom ciężkiego grania. Jego założyciel, Dave Mustaine, był jednym z pierwszych członków Metalliki. Został jednak wyrzucony ze składu przed wydaniem „Kill’Em All”, debiutu grupy. Szybko założył swoją formację – właśnie Megadeth. Do teraz nagrał z nią wiele albumów studyjnych, płyt koncertowych czy kompilacji największych przebojów. Grupa regularnie koncertuje po całym świecie.

Teraz zespół wydaje swoją kryptowalutę o nazwie $MEGA. Cyfrowa waluta skierowana jest głównie do członków fanklubu Megadeth, którzy będą mogli za nią otrzymywać dostęp do dodatkowych atrakcji, zapewne niepublikowanych dotąd materiałów video i audio (może nieznanych utworów muzycznych?).

Członkowie Cyber Army posiadający $MEGA będą mogli odblokowywać dodatkowe ekskluzywne materiały i będą mieli dostęp do dodatkowych ofert. Członkowie Premium i Digital Cyber Army dostaną automatycznie kilka $MEGA za darmo

– ogłosili muzycy.

Megadeth zaleca posiadanie co najmniej 10 $MEGA, żeby mieć dostęp do specjalnych atrakcji.

Warto dodać, że zespół był na rynku muzycznym pionierem także pod innym względem. W latach 90. jako jedna z pierwszych grup metalowych założył swoją stronę www, za której pomocą komunikował się z fanami.

Niedawni muzycy wyemitowali też NFT powiązane z wizualizacją 3D, która przedstawiała czaszkę ich zespołowej maskotki.

Megadeth kończy właśnie pracę nad nowym albumem studyjnym zatytułowanym „The Sick, The Dying And The Dead”. Ten ma pojawić się na rynku w 2022 r. Poprzednia płyta zespołu, „Dystopia”, pojawiła się na rynku w 2016 r. i spotkała z bardzo ciepłym przyjęciem fanów.

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments