Legimi wspiera najmłodszych przebywających na kwarantannie!

Udostępnij

Epidemia koronawirusa w Polsce doprowadziła do zamknięcia placówek oświatowych na okres dwóch tygodni. Już dziś jednak wiemy to, że szkoły, przedszkola i żłobki pozostaną zamknięte na dłużej. Nie jest też jasne, kiedy zostaną otwarte. Legimi wychodzi więc na przeciw oczekiwaniom najmłodszych i dołącza do akcji #TerazCzasNaCzytanie. O co tu chodzi? Wątpliwości dotyczące oferty i sytuacji spółki w obliczu pandemii rozwiewa CEO Legimi, Mikołaj Małaczyński.

Legimi – Teraz jest czas na czytanie

Decyzja była błyskawiczna, ponieważ wiemy, że w takich dniach, kiedy czytelnicy znajdują się w domach, są odcięci od innych źródeł książek, [takich] jak np. biblioteki, nasze oferta wpasowuje się idealnie. Ważne było, by nie była to oferta komercyjna – tłumaczy idee wspomnianej akcji Małczyński, którego firma udostępnia teraz ebooki za darmo.

Warto dodać, że ebooki (i audiobooki) spółki są dostępne bezterminowo. Wystarczy tylko teraz je ściągnąć. Przeczytać – w dowolnym momencie.

Wybór jest wielki. Wystarczy choćby śledzić fanpage Legimi, na którym firma właściwie codziennie poleca jakieś tytuły warte uwagi czytelników. Coś dla siebie znajdzie tu chyba każdy typ czytelnik – od fana kryminałów po zwolenniczkę wyciskających łzy romansów.

Szansa dla rynku

Dla takich firm jak Legimi to też szansa na to, by nakłonić jak największą liczbę czytelników do korzystania z ebooków, które w Polsce zyskują na popularności, ale nadal stanowią pewne novum.

Warto dodać, że usługa Legimi działa nie tylko w aplikacji na smartfony i tablety, ale również na popularnych czytnikach e-booków. Firma oferuje swoje zbiory ebooków w ryczałcie. O co chodzi? W tym systemie w ramach miesięcznego abonamentu klienci mogą pobierać dowolne pozycje z jej bazy, a potem czytać je albo bez limitu, albo w ramach przyznanego limitu stron dla swojego konta. To ostatnie zależy od abonamentu, jaki czytelnik wykupił.

Jak to działa?

O tym, jak działa platforma Legimi można przeczytać dokłanie tutaj. Z kolei zarejestrować na niej można się w tym miejscu.

Jacek Walewski
Jacek Walewski
Redaktor naczelny serwisu PortfelPolaka.pl. Pasjonat gospodarki i przemian, jakie w niej zachodzą. Publicysta oraz promotor walut cyfrowych i technologii blockchain.

Najnowsze

Zobacz również