Kampanie rekrutacyjne AD+HR równają się sukces

1130
Kampanie rekrutacyjne AD+HR równają się sukces

Szukasz kandydatów ze znajomością języka niemieckiego, francuskiego albo hiszpańskiego? Dodałeś ogłoszenie na portalu. Masz nawet wielu kandydatów, ale niestety nie znają języka w takim stopniu, w jakim tego oczekujesz. Liczba nietrafionych aplikacji jest naprawdę duża, już wyobrażasz sobie, ile czasu zajmie Ci ich weryfikacja.  Mamy na to rozwiązanie. Skorzystaj z pakietu reklam rekrutacyjnych AD+HR i usprawnij swoje procesy rekrutacyjne.

Instytut Rozwoju Kapitału Ludzkiego stworzył innowacyjne narzędzie, które umożliwia masowe i precyzyjne pozyskanie kandydatów do procesów rekrutacyjnych. Kampanie reklamowe AD + HR rozwiązują kwestię globalnego dotarcia do wielu osób o konkretnej specjalności lub umiejętnościach.

Kampanie rekrutacyjne AD + HR na nowo definiują kwestię procesów rekrutacyjnych. Dzięki nim z łatwością dotrzesz globalnie do wielu osób o konkretnych umiejętnościach. To narzędzie może wpierać rekrutację pracowników ze znajomością języka obcego, finansistów i księgowych.

Już nie musisz się przejmować tym, skąd pozyskasz nowych kandydatów do procesów rekrutacyjnych, my zrobimy to za Ciebie. Wypełnij formularz i podaj nam link do oferty pracy, którą opublikowałeś. Przedstawimy Ci profil kandydata w ciągu 48 godzin. Następnie zadzwonimy do Ciebie i podczas rozmowy dowiesz się o dalszych etapach procesu.  Naszym zadaniem będzie przygotowanie reklam, które skutecznie skierują pożądanych kandydatów na Twoje ogłoszenie o pracę. Po zakończonej współpracy dostaniesz od nas raport z uzyskanymi wynikami.

Jeśli do swojej firmy szukasz pracowników o konkretnych umiejętnościach i specjalizacjach zawodowych, reklamy rekrutacyjne będą najlepszym rozwiązaniem. Potrafią umiejętnie wesprzeć rekrutację osób ze znajomością języków obcych, specjalistów z sektora SSC/BPO oraz Call Center, finansistów i księgowych, handlowców i specjalistów e-commerce, specjalistów z sektora transportu i logistyki oraz pracowników produkcji.

Kiedy najlepiej skorzystać z pakietu reklam rekrutacyjnych AD+HR? Jeśli rozpocząłeś działania, mające na celu usprawnienie procesów rekrutacyjnych w Twojej firmie, ale nie byłeś zadowolony z efektów, wsparcie firmy rekrutacyjnej będzie słusznym wyborem. Podobnie w sytuacji, gdy zależy Ci na dotarciu właśnie do tych, którzy nie szukają pracy aktywnie, albo do wielu osób o konkretnej specjalności lub umiejętnościach.

Dzięki kampaniom rekrutacyjnym AD+HR zwiększysz potencjał swojej rekrutacji i dotrzesz do tych osób, które spełniają założone przez Ciebie kryteria. Dodatkowo Instytut rozwoju Kapitału Ludzkiego zadba o to, żeby jak najlepiej odpowiedzieć na Twoje oczekiwania. Wieloletnie badania rynku pracy, analiza trendów pozwoliły nam wypracować najlepszy model działania. A teraz Ty osiągnij zamierzony cel z AD+HR.

Logo

ai
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments