Już jest! „Władcy przestworzy” wojenny serial Toma Hanksa i Stevena Spielberga

Udostępnij

Styczeń 2024 roku przyniósł ze sobą wyjątkowe chwile dla miłośników kina i produkcji telewizyjnych. Na horyzoncie pojawiają się niezwykłe premiery, które rozpalają wyobraźnię widzów i dostarczają niezapomnianych wrażeń. Wśród kinowych produkcji wyróżniają się takie tytuły jak „Pszczelarz” czy „Akademia Pana Kleksa”, które obiecują zapewnić emocje na najwyższym poziomie.

Jednak nie tylko kinomani znajdą coś dla siebie, bo świat streamingów również nie pozostaje w tyle. Produkcje takie jak „Śnieżne Bractwo”, „60 minut” czy „Forst” kuszą niebanalnymi fabułami i zaskakującymi zwrotami akcji. Mocno wyczekiwanym hitem jest serial pt. „Władcy Przestworzy”, który jest obiecującą kolaboracją dwóch gigantów – Toma Hanksa i Stevena Spielberga.

Co kryje film „Władcy Przestworzy” Toma Hanksa i Stevena Spielberga?

„Władcy Przestworzy” to najnowsza produkcja Toma Hanksa i Stevena Spielberga dostępna na APPLE TV, która przenosi nas w czasy II Wojny Światowej, gdzie odwaga i braterstwo lotników załóg bombowców 8. Armii Powietrznej stawiają ich życie na szali. To epickie widowisko, utrzymane w klimacie wojennym, ukazuje ryzykowne misje i heroiczne czyny bohaterów, zmagających się zarówno ze stratami, jak i zwycięstwami.

Serial został wyprodukowany w USA, a jego światowa premiera odbyła się 26 stycznia 2024 roku, widzowie mogą się spodziewać aż 9 emocjonujących odcinków, a pierwsze trzy miały już swoją premierę, kolejne będą dostępne co piątek aż do końca marca. Już w pierwszym odcinku dowiadujemy się, że historia skupia się na akcjach 100. Grupy Bombowej, do której dołącza porucznik Rosenthal. Warto podkreślić, że za oprawę muzyczną odpowiedzialny jest utalentowany kompozytor Blake Neely.

Kto kryje się za obsadą filmu „Władcy Przestworzy” Toma Hanksa i Stevena Spielberga?

W serialu „Władcy Przestworzy” poznamy wybitną obsadę, kluczowe postacie dla tej wojennej opowieści obejmują m.in takie nazwiska jak: Callum Turner wciela się w rolę Majora Johna Egana, a Anthony Boyle staje się Majorem Harrym Crosbyem. Austin Butler gra postać Majora Gale’a Clevena, natomiast Barry Keoghan wciela się w Porucznika Curtisa Biddicka. Ben Radcliffe zajmuje miejsce Kapitana Johna D. Brady’ego.

Oprócz wymienionych wcześniej aktorów, „Władcy Przestworzy” zaskoczą nas także takimi aktorami jak: Adam Long, Oaklee Pendergast, Jordan Coulson, George Webster, Kieron Moore i wielu innych utalentowanych artystów.

Tom Hanks i Steven Spielberg znowu razem

Tom Hanks i Steven Spielberg to duet, który od lat zaskakuje widzów swoją doskonałą współpracą, tworząc niezapomniane dzieła filmowe. Ich połączenie to wydaje się być gwarancją najwyższej jakości głębokiego przekazu, który sprawa, że „Władcy Przestworzy” będą nie tylko widowiskiem wizualnym, ale także emocjonalnym doświadczeniem dla widzów.

Ile kosztuje subskrypcja APPLE TV+?

Ta produkcja jest jednak dostępna tylko dla użytkowników posiadających pakiet APPLE TV+, który można zdobyć w trzy sposoby.

Kupując urządzenie Apple otrzymujemy dostęp za darmo na 3 miesiące.

Po zakupie dowolnego urządzenia Apple masz możliwość skorzystania z trzymiesięcznego darmowego dostępu do Apple TV+. To atrakcyjne rozwiązanie dla osób, które planują zakup nowego urządzenia marki Apple.

Bezpłatnie przez 7 dni przy zakupie planu miesięcznej subskrypcji za 34,99 zł na miesiąc

Apple TV+ oferuje 7-dniowy bezpłatny okres próbny dla wszystkich nowych użytkowników. Po tym okresie subskrypcja miesięczna wynosi 34,99 zł. Dodatkowym plusem jest możliwość dzielenia się subskrypcją z rodziną.

Bezpłatny miesięczny okres próbny Apple One

Użytkownicy mogą skorzystać z bezpłatnego miesięcznego okresu próbnego, łącząc subskrypcję Apple TV+ z innymi usługami Apple w ramach pakietu Apple One. To doskonała opcja dla tych, którzy chcą korzystać z wielu usług Apple, oszczędzając jednocześnie na miesięcznych opłatach.

Fryderyk Waszak
Fryderyk Waszak
Redaktor Portalu Portfel Polaka, absolwent II edycji prestiżowego programu Google Umiejętności Jutra. Aktualnie student zarządzania na Uniwersytecie WSB Merito w Poznaniu, gdzie rozwija swoje umiejętności w obszarze strategii biznesowej i zarządzania. Aktywny zawodowo pasjonata marketingu internetowego, który na co dzień z zamiłowaniem śledzi najnowsze trendy branżowe, by dostarczać czytelnikom Portfel Polaka aktualne i wartościowe informacje z dziedziny finansów, marketingu oraz innowacji.

Najnowsze

Zobacz również