InPost nagrodzi cię za szybki odbiór paczki!

287

InPost nagrodzi tych, którzy bardzo szybko odbiorą paczkę z paczkomatu. Chodzi o program „Szybkiego Polowania”. Ci, którzy w ciągu dwóch godzin odbiorą swoją paczkę otrzymają w nagrodę bon na zakupy w sklepie internetowych eobuwie.pl oraz 90 dni darmowej muzyki w serwisie Tidal.

InPost proponuje ci układ win-win

InPost nagradza tych swoich klientów, którzy szybko odbierają paczki z paczkomatów. Chodzi o odbiór zamówienia do 2 h od otrzymania SMS-u czy e-maila z informacją, że paczka czeka na nas we wspomnianej maszynie.

Tym razem jednak InPost proponuje nam układ, w ramach którego wszyscy wygrywamy. Po pierwsze, firma ma szybciej pusty paczkomat. My z kolei szybciej mamy zamówienie, na które czekamy. Teraz jeszcze otrzymamy do tego bon na zakupy w sklepie internetowym eobuwie.pl oraz 90 dni darmowej muzyki w serwisie Tidal.

Pierwsza taka akcja zachęcająca do szybkiego odbioru zakupów internetowych zaczęła się na początku narodowej kwarantanny. Wtedy mogliśmy dostać darmowy dostęp do Audioteki.

Jak skorzystać z promocji?

Jak jednak skorzystać z oferty? Po odebraniu zakupów z paczkomatu w wyznaczonym czasie należy zarejestrować numer swojej przesyłki na stronie szybkiepolowanie.pl. Bon na 50 zł w sklepach eobuwie.pl można wykorzystać przy zakupach powyżej 200 zł. Darmowy okres próbny w aplikacji Tidal jest możliwy dla nowych klientów – w celu skorzystania z promocji należy założyć nowe konto w serwisie.

Wiadomo, że w dobie pandemii koronawirusa spora część zakupów przeniosła się do sieci. W związku z tym paczkomaty są zbytnio obciążone. W ekstremalnych sytuacjach przy paczkomatach czekaj już kierowcy, którzy wydają zamówienia klientom, bowiem paczki nie mieszczą się w maszynach. InPost wprowadził również opcję przekazywania przesyłek bez udziału kurierów – „Podaj dalej”.

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments