Gamivo chce zadebiutować na NewConnect 22 kwietnia

492

Gamivo chce wyznaczenia przez Giełdę Papierów Wartościowych w Warszawie (GPW) pierwszego dnia notowań akcji serii A i B na rynku NewConnect na 22 kwietnia, podała spółka.

„Zarząd Gamivo wystąpił do zarządu GPW o wyznaczenie pierwszego dnia notowania 1 000 000 akcji zwykłych na okaziciela serii A oraz 7 500 akcji zwykłych na okaziciela serii B na rynku NewConnect na dzień 22 kwietnia 2021 r.” – czytamy w komunikacie.

Wejście na giełdę Gamivo nie jest związane z emisją nowych akcji.

„Przed nami jeden z najważniejszych momentów w historii Gamivo, debiut na rynku publicznym. Jest to jeden ze strategicznych etapów budowania dalszej wartości spółki. W ubiegłym roku odnotowaliśmy dynamiczne wzrosty zarówno operacyjne, jak i finansowe. Łączymy ze sobą ponad 2,5 mln graczy z bazą blisko 1 tys. sprzedawców. Dołożymy wszelkich starań, aby efekty naszej pracy były dobrze oceniane przez obecnych i przyszłych akcjonariuszy” – powiedział prezes Mateusz Śmieżewski, cytowany w komunikacie.

Gamivo to platforma transakcyjna do gier i towarów cyfrowych. Została założona w 2017 roku przez zespół osób z wszechstronnym doświadczaniem w branży gier oraz fundusz venture buildingowy Tar Heel Capital Pathfinder.

Poprzedni artykułIKEA w Polsce – historia rozwoju meblowego giganta
Następny artykułAlphabet i Oracle – te spółki „chodzą” technicznie
Agencja informacyjna ISBnews od lat dostarcza najistotniejszych informacji o życiu gospodarczym zarówno dla inwestorów indywidualnych oraz instytucjonalnych. Szeroki przekój depesz ISBnews pozwala każdemu znaleźć interesujący go temat.
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments