Gameparic, część grupy PlayWay, zapowiada NecroCity

1510

NecroCity - GameparicNecroCity to strategia ekonomiczna typu city-builder, w której gracz wciela się w zarządcę mrocznego miasta. To już trzecia gra zapowiedziana przez dewelopera w tym roku.

NecroCity to strategia ekonomiczna polegająca na budowaniu miast. Akcja gry toczy się w sekretnej krainie zamieszkanej przez dwie podstawowe klasy: ludzi i potwory. W grze gracz wciela się w zarządcę mrocznego miasta, a jego głównym zadaniem jest budowa, zarządzanie i obrona miasta, zaczynając od sieci dróg, budynków i fortyfikacji.

„Głównym zadaniem gracza w NecroCity będzie rozbudowa miasta i zarządzanie nim w celu przygotowania go do walki i obrony przed ludzkimi najeźdźcami. Oprócz pozyskiwania i zarządzania zasobami, gracz będzie musiał umiejętnie zaplanować rozbudowę swojego NecroCity, aby uzyskać dostęp do potężniejszych jednostek” – mówi Marcin Wenus, CEO Gameparic.

NecroCity

W świecie gry, gracz będzie miał dostęp do wielu kategorii potworów o różnych umiejętnościach. Każda z tych klas będzie miała unikalny zestaw umiejętności. Rozwijanie swojej postaci i zdobywanie nowych poziomów umiejętności pozwoli Ci odkryć nowe sekrety tych niesamowitych stworzeń.

NecroCity – obejrzyj oficjalny trailer

Oficjalny zwiastun NecroCity został przedstawiony dziś o godzinie 15:00 i jest już dostępny na platformie Steam. Jeśli podoba Ci się ta gra, dodaj NecroCity do swojej wishlisty na Steam.

Gameparic - logoGameparic, część grupy PlayWay, jest deweloperem i wydawcą gier. Firma specjalizuje się w zaawansowanych usługach dla branży gier, w tym w marketingu i zarządzaniu społecznością. Gameparic zapowiedział niedawno Bartender Simulator – unikalne połączenie symulacji z elementami gry menedżerskiej, a także El Dorado: The Golden City Builder – strategię ekonomiczną opartą na budowie miasta. Gameparic planuje ogłosić 3 nowe tytuły w pierwszym kwartale 2021 roku.

 

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments