Farm Manager 2021 – już dziś premiera nowej odsłony tej popularnej gry na Steam!

0
Farm Manager 2021

Bestsellerowa pierwsza edycja Farm Manager w 2018 roku, powraca z kolejną odsłoną trzy lata później. Już dziś gra Farm Manager 2021 będzie dostępna do kupna na stronie Steam. Przygotujcie się na wiele godzin wciągającej rozgrywki!

“Pierwsza odsłona gry stworzyła niesamowicie wielką społeczność wokół produkcji, która motywowała nas do pracy nad Farm Manager 2021. W nowej edycji całkowicie zmodyfikowaliśmy system zarządzania gospodarstwem tak, by był intuicyjny i jak najbardziej optymalny. Uwzględniliśmy oczekiwania graczy z poprzedniej części Farm Manager 2018. Dodaliśmy nowe zadania, zwierzęta, specjalne budynki i dużo ciekawych upraw. Jestem przekonany, że Farm Manager 2021 zapewni wiele godzin wspaniałej rozrywki fanom strategii ekonomicznych i nie tylko.” – powiedział Rafał Szymański, Prezes Zarządu Cleversan Software.

Farm Manager 2021 - screen

W Farm Manager 2021 wcielisz się w zarządcę gospodarstwa rolnego, żeby zmierzyć się z wieloma wyzwaniami. Kupuj nowe tereny z opuszczonymi budynkami i maszynami, uprzątnij teren i rozbuduj swoje gospodarstwo dbając o wielkość i jakość zbiorów, zadowolenie pracowników, zdrowie zwierząt, sprawność maszyn oraz wydajność fabryk. Poznaj nowy, bardziej intuicyjny interfejs, który pozwoli sprawniej zarządzać pracownikami i dostrzec najistotniejsze wydarzenia na farmie.

Sprawdź Farm Manager 2021 na Steam

O Cleversan Software

Cleversan Software LogoCleversan Software to polski deweloper gier komputerowych specjalizujący się w grach strategiczno-ekonomicznych na PC. Cleversan Software jest twórcą serii Farm Manager. Gry produkcji Cleversan Software można znaleźć głównie na platformie Steam.

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments