Kanał „Dla Pieniędzy”, jaki możecie oglądać na YouTube, podał dane dot. zarobków gwiazd Fame MMA. Okazuje się, że bycie zawodnikiem tej ligi to opłacalna „fucha”.

Fame MMA w Polsce

Fame MMA to chyba bardziej show i zabawa niż prawdziwy sport. Mimo początkowych kontrowersji, dziś liga ma już inni, bardziej pozytywny, wizerunek, niż miała początkowo. Jej uczestnicy podkreślają często, że zaangażowanie się w rozgrywki dało im motywację do zmiany swojego życia na lepsze.

Teraz kanał na YouTube „Dla Pieniędzy” przeanalizował, ile zarabiają gwiazdy, które decydują się wziąć udział w walkach.

Linkiewicz wie,  jak zarabiać pieniądze!

I tak np. Marta Linkiewicz za tylko 47-sekundową walkę, w której położyła na deskach Esmerdaldę Godlewską, zarobiła ponoć 200 tys. złotych. Dobre pieniądze zainkasowali też m.in. Marek „Lord Kruszwil” Kruszel czy Aniela „Lil Masti” Bogusz. Ten pierwszy zarobił ponoć ok. 300 tys. złotych. Zaś Lil Masti rekordowe 450 tys. złotych.

Niedawno odbyła się siódma edycja ligi. Niestety chyba kryzys sprawił, że zarobki spadły. Linkiewicz, która wróciła na ring, miała dostać 100 tys. złotych. Debiutujący na arenie Damian „Stifler” Zduńczyk tyle samo. Mimo tego, że on swoją walkę z Popkiem przegrał.

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments