Czym wyróżnia się zagraniczna chemia?

676
Czym wyróżnia się zagraniczna chemia?

Zagraniczna chemia niezmiennie od lat cieszy się na polskim rynku ogromną popularnością. Artykuły sprowadzana z Europy Zachodniej uznawane są za skuteczniejsze i wydajniejsze od ich krajowych zamienników. Czym zatem wyróżnia się zagraniczna chemia? Czy rzeczywiście działa ona lepiej? Odpowiadamy w artykule!

Zachodnioeuropejskie środki czystości – jakie są?

Detergenty produkowane w Europie Zachodniej słyną z tego, że są dużo bardziej skuteczne od innych produktów. Z czego to wynika? Wieloletnie doświadczenie producentów, którzy opierają swoje receptury na zaawansowanej technologii, pozwala na ciągłe udoskonalanie produktów. Artykuły te mają zoptymalizowane składy i nadążają za coraz to nowszymi potrzebami konsumentów. Znajdziemy pośród nich takie, które są przeznaczone do czyszczenia konkretnych powierzchni, dezynfekujące, hipoalergiczne wegańskie czy przyjazne środowisku. Z ofertą produktów sprowadzanych z Anglii zapoznać można się tutaj (https://b2b.europedg.pl/kategorie-produktow/chemia-angielska-hurtownia). Wyróżnia je również niezwykle szeroki asortyment, dzięki czemu wybierać można spośród wielu kompozycji zapachowych czy form aplikacji.

Inne właściwości chemii zagranicznej

  1. Produkty przeznaczone na rynek zachodni mają skoncentrowane składy – oznacza to, potrzebna jest mniejsza ilość produktu do wykonania pełnego prania / czyszczenia itp. Kupując tego rodzaju środki oszczędzamy czas i pieniądze potrzebne na zakupy.
  2. Podobna sytuacja jest ze środkami piorącymi z Włoch, jednak słyną one również z intensywniejszego i dłużej utrzymującego się zapachu, w różnych dostępnych kompozycjach. Włoskie produkty kojarzą się z luksusem, a ich cena jest dość przystępna.
  3. Chemia zagraniczna przechodzi wiele wymagających badań – zyskujemy dzięki temu gwarancję jej bezpieczeństwa oraz niezawodności.

Skąd pozyskać wysokiej jakości zagraniczną chemię gospodarczą?

Od jakiegoś już czasu w Polsce powstaje coraz więcej firm zajmujących się sprzedażą importowanej chemii gospodarczej. Skutecznym, szybkim i łatwym sposobem, aby dotrzeć do różnorodnych detergentów i kosmetyków jest wybranie odpowiedniego hurtownika i dystrybutora.

Doskonałym przykładem jest tu Europe Distribution Group – dzięki świetnej znajomości rynku oraz doświadczeniu sprowadzają oni jedynie te produkty, które sprawdziły się w krajach zachodnich, oraz które z pewnością trafią w gust polskiego konsumenta. Bogaty asortyment (środki z między innymi Niemiec, Włoch, Anglii, Hiszpanii, Holandii) sprawia, że klienci na pewno znajdą pośród niego coś dopasowanego do ich indywidualnych potrzeb. Ponadto, zamówienie wraz z jego dostarczeniem złożymy online.

EDG - hurtownia chemii z Niemiec

Jakie zagraniczne marki warto znać?

W ofercie zachodnich producentów zasługujących na uwagę znajdziemy między innymi:

  • Finish, Fairy, Dreft (środki do zmywarek);
  • GlanzMeister, Herr Klee, Green Shield, Felce Azzurra, WC Meister, Cif, Buzzy, Bref,  (środki czystości);
  • Persil, Vizir, Omo, Purox, Lenor, Dash, Softlan, Ariel (środki piorące).

Czym wyróżnia się zagraniczna chemia? Podsumowanie

Sprowadzane z Zachodu środki są niezwykle skuteczne, a biorąc pod uwagę wszystkie ich właściwości nie są one nazbyt kosztowne. W asortymencie dobrze wyposażonego dystrybutora powinny znaleźć się produkty marek, które doceniają konsumenci zarówno za granicą, jak i w Polsce. Co więcej, często w ofercie hurtowników oprócz samych środków chemicznych możemy dostać kosmetyki do pielęgnacji ciała czy też ciekawe artykuły spożywcze (np. słodycze, kawa).

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments