Czy możesz zarabiać na życie grając w gry rozrywkowe w domu?

425

Nie jest tajemnicą, że wielu ludzi na całym świecie zarabia na życie w gry rozrywkowe i korzysta ze wszystkich korzyści, jakie ta gra ma do zaoferowania. Niektórzy robią to od lat, a nawet dziesięcioleci, a bycie profesjonalnym graczem nie ma już takiego piętna, jak dwadzieścia czy trzydzieści lat temu. Społeczeństwo w większości zgodziło się, że grając w pokera można naprawdę zarobić na przyzwoite życie. Pomysł, że możesz pokryć wszystkie swoje rachunki, żyć dobrze, a nawet zaoszczędzić trochę pieniędzy, grając w grę, którą kochasz, ma pewien urok.

Jednak, jak w przypadku wielu rzeczy w życiu, granie w gry rozrywkowe w 2021 roku nie jest takie proste. Jeśli myślisz, że będziesz w stanie przeczytać kilka książek o pokerze, a następnie załadować trochę pieniędzy na swoje konto pokera online, aby zacząć zarabiać w gotówce, pomyśl jeszcze raz. Choć dziesięć lat temu było to możliwe, aby odnieść sukces w dzisiejszych grach, trzeba się uczyć i traktować to bardzo poważnie.

Co jest najważniejsze?

Jeśli poważnie myślisz o zarabianiu na życie w pokera, nie ma w tym absolutnie nic złego. Na początek pamiętaj jednak o tym, aby wybrać najlepszą możliwą stronę internetową, na której znajdziesz poker online. Ogólnie rzecz ujmując, taki styl życia z pewnością ma swoje dobre i złe strony, ale pozytywy przeważają nad negatywami. Jednak nie oszukuj się myśląc, że droga będzie gładka. Jeśli lubisz oglądać pokera w telewizji lub na YouTube, to wszystko może wydawać się naprawdę proste. Ci najlepsi profesjonaliści, którzy bez mrugnięcia okiem wygrywają i przegrywają sześciocyfrowe i siedmiocyfrowe pule, to z pewnością godny uwagi widok. Ale to jest cel, a faktyczna podróż do tego celu jest długa i trudna.

Pierwszą rzeczą, którą musisz zrozumieć, jeśli chcesz zarabiać na życie w pokera w 2020 roku, jest to, że wymagania dotyczące umiejętności są bardzo wysokie. Pokerowy boom jest już daleko za nami i nie ma już tak wielu graczy rekreacyjnych, którzy chcą rozstać się ze swoimi ciężko zarobionymi pieniędzmi. Większość ludzi, których spotkasz przy stołach, zwłaszcza online i na ważnych stawkach, ma całkiem niezły pomysł na grę w pokera.

Realnie oceń swoje umiejętności

Ważną rzeczą, którą musisz zrobić, to uczciwie ocenić swoje umiejętności, a to jest całkiem duże wyzwanie. Przede wszystkim znacznie łatwiej jest uwierzyć, że jesteś dobrym graczem, który po prostu musi mieć trochę więcej szczęścia. Jeśli interesuje Cię pomysł zarabiania na życie w pokera, prawdopodobnie masz przyzwoitą opinię o swojej grze. Jest to jednak poważna decyzja i potrzebujesz czegoś więcej niż tylko przekonania. Najlepszym sposobem jest spojrzenie na to z bezstronnej perspektywy, skupiając się na takich rzeczach, jak wyniki.

Jeśli grasz w pokera od jakiegoś czasu, powinieneś mieć pewne pojęcie o swoich ogólnych wynikach. Dla graczy online jest to łatwiejsze, ponieważ możesz użyć oprogramowania pokerowego, aby zobaczyć swój współczynnik wygranych lub śledzić wyniki turniejów. Tak więc pierwsze pytanie, na które musisz sobie odpowiedzieć, to: czy jesteś wygrywającym graczem? Jeśli Twoje wyniki wskazują na ogólną stratę lub po prostu próg rentowności, prawdopodobnie nie jesteś gotowy, aby zacząć grać w pokera z myślą o utrzymaniu się. Prawda jest taka, że ​​Twoje wyniki nie zmienią się magicznie tylko dlatego, że zdecydowałeś, że jesteś zawodowcem, a jeśli uczynisz to swoim głównym (lub jedynym) źródłem dochodu, sprawy mogą się szybko pogorszyć.

Zadbaj o swoją wiedzę

Nawet jeśli twoje wyniki nie są wystarczające, aby przejść do pokera w pełnym wymiarze godzin, nie oznacza to, że musisz zrezygnować z tego pomysłu. Oznacza to po prostu, że proces przejścia potrwa dłużej i że podchodzisz do tej sprawy z całą powagą, na jaką ta gra zasługuje. Jeśli chcesz zarabiać na życie w 2021 roku, grając w pokera, prawdopodobnie kochasz tę grę i wierzysz, że uszczęśliwi Cię to lub zapewni dobrą przyszłość.

Tak więc, chociaż możesz nie przejść od razu do realizacji swojego planu, możesz zacząć pracować nad nim już dziś. Obecnie dostępnych jest wiele doskonałych programów coachingu pokerowego i chociaż większość z nich wymaga subskrypcji, potraktuj to jako inwestycję w swoją przyszłość. O wiele łatwiej będzie uczyć się nowych rzeczy i rozpoznawać błędy w swojej grze, jeśli masz dostęp do zorganizowanego i wysokiej jakości programu szkoleniowego. Dobrą wiadomością jest to, że nie musisz spędzać niezliczonych godzin na uczeniu się, aby móc dokonać przejścia. Zbudowanie solidnych podstaw i przyjęcie pewnych zaawansowanych strategii wystarczy, aby stać się zwycięzcą w grach na niższe stawki i wielu turniejach wielostolikowych online. To na początek wystarczy, dlatego nie czekaj i zacznij działać już dziś!

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments