Czołowa strategia Covesting zaszokowała traderów zapewniając 10 tys. % zwrotu z inwestycji

349

covestingKilka tygodni temu, społeczność kryptowalutową obiegła wieść dotyczącą strategii Covesting, która osiągnęła ponad 2000% całkowitego zysku. Następnie, pojawiły się pogłoski sugerujące, że osiągnęła ona prawie 6000%, a po ostatnim trendzie wzrostowym Bitcoina, jeden z najlepiej zarabiając inwestorów Covesting osiągnął pułap 10 tysięcy procent zwrotu z inwestycji po zaledwie 76 dniach aktywnego handlu.

Menedżer Strategii ma obecnie ponad 1200 obserwujących i zwiększył swój kapitał ze skromnej kwoty do ponad 200 BTC lokowanych zarówno we własnych środkach, jak i tych należących do śledzących jego inwestycje. Nowe rekordy zwrotu, w połączeniu z wiadomością o ustanowieniu limitu na wartość kapitału, którą może zainwestować pojedynczy obserwujący wywołało szeroko zakrojone FOMO. Inwestorzy rzucili się, aby zdążyć dołączyć do inwestycji zanim wszystkie miejsca zostaną zapełnione.

Najlepszy inwestor Covesting osiąga 10 tys. % ROI. Cztery na pięć gwiazdek

Chociaż zyskowny trader o w pełni pasującym tutaj nicku NO 1 już od pewnego czasu znajduje się na szczycie światowych rankingów Covesting, nikt nie spodziewał się wyników, jakie ostatnio osiągnął.

Wyczynu tego dokonał w momencie, gdy Bitcoin przekroczył 16000 dolarów, co sugeruje, że NO 1 wierzy we wzrost Bitcoina i dzięki wykorzystaniu dźwigni zapewnionej przez PrimeXBT był w stanie zmaksymalizować swoje zyski w trakcie trendu wzrostowego.

Od początku listopada, zwrot z inwestycji NO 1 zwiększyły się z poziomu 2 tys. % do ponad 10 tys. %. Po osiągnięciu rekordowej wartości, miejsce miało niewielkie osunięcie kapitału, w efekcie czego obecny zwrot z inwestycji wynosi 9800%. Strategia jednocześnie osiągnęła cztery na pięć możliwych gwiazdek, co zdarza się bardzo rzadko i odzwierciedla zarówno stały zwrot z danej strategii oraz odpowiednie podejście do zarządzania ryzykiem.

Maksymalny limit kapitałowy wywołał FOMO w gronie 10 czołowych strategii Covesting

Niedawno PrimeXBT wprowadził nowy maksymalny limit kapitału dla obserwujących ograniczając niejako, ile środków dana osoba może przeznaczyć na śledzenie danej strategii.

Posunięcie to miało na celu poprawę ogólnego bezpieczeństwa platformy poprzez uniemożliwienie stosowania jednej strategii do zawierania transakcji zbyt dużym kapitałem poszczególnych obserwujących, narażając ich na niepotrzebne ryzyko. Sprzyjać to będzie również bardziej zróżnicowanej i konkurencyjnej platformie inwestycyjnej, ponieważ naśladowcy będą zobowiązani do rozproszenia i dywersyfikacji kapitału. Z kolei menedżerowie strategii będą jeszcze bardziej zachęcani do przyciągania kapitału poprzez utrzymywanie zdrowego wskaźnika zysku i niskich wskaźników ryzyka.

Jednak w ciągu kilku dni od nałożenia limitu, opisywany powyżej inwestor, osiągnął maksymalny limit. Ogromna fala FOMO rozlała się po platformie, a niecałe kilka tygodni później, prawie cała pierwsza dziesiątka strategów Covesting wypełniła swoje limity. Zgodnie z założeniami, spowodowało to, że obserwujący zaczęli dywersyfikować kapitał i zmusiło ich to do spojrzenia głębiej w dół rankingu strategii.

Pięciogwiazdkowy system Covesting został zaprojektowany tak, aby pomóc wskazać najspójniejsze i najbezpieczniejsze strategie. W miarę jak limity będą osiągane, system pięciogwiazdkowy stanie się jeszcze bardziej kluczowy dla znalezienia właściwej strategii, którą warto zastosować.

Nigdy nie jest zbyt późno na śledzenie menedżerów strategii w PrimeXBT

Strach jest potężnym uczuciem, a użytkownicy Covesting boją się, że stracą okazję śledzenia najskuteczniejszych menedżerów strategii, i słusznie. Inwestorzy ci są najlepiej przygotowani do czerpania zysków z nadchodzącego rajdu wzrostowego Bitcoina i zawirowań na tradycyjnych rynkach, takich jak indeksy giełdowe, ropa, czy też złoto.

Covesting przejmuje trudną rolę poszukiwania zysków na rynkach, pozwalając użytkownikom kopiować transakcje najlepszych menadżerów strategii, uszeregowanych w przejrzysty sposób według zyskowności. Obserwatorzy mogą korzystać z dokładnych statystyk, aby podejmować świadome decyzje o tym, kogo śledzić.

Z narzuconym limitem, który wyraźnie powoduje wzrost liczby nowych użytkowników, pierwsza dziesiątka zostanie wkrótce wypełniona maksymalnym limitem kapitałowym. Ale ze względu na pięciogwiazdkowy system i morze konkurencji w handlu oraz stale rosnącą sieć peer-to-peer, która jest modułem transakcyjnym copy tradingu w Covesting, nigdy nie jest za późno, aby zarejestrować się w PrimeXBT i zacząć stosować jedną ze strategii Covesting już dziś.

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments