Car sharing prywatnych samochodów HoppyGo wszedł do Polski

321

HoppyGo – lider usług car sharingu peer-to-peer (P2P) na rynku czeskim – wchodzi do Polski i uruchamia platformę, która połączy właścicieli samochodów z tymi, którzy chcą korzystać z pojaazdów, poinformował country manager HoppyGo Poland Piotr Boguszewski.

„Car sharing w formule peer-to-peer może zmniejszyć liczbę samochodów, które według wielu źródeł stoją nieużywane przez 95% czasu. Dzięki temu, dotychczasowe zasoby będą znacznie lepiej wykorzystane. Właściciele aut mogą udostępniać swoje pojazdy innym użytkownikom, jednocześnie na tym zarabiając, a osoby, które nie posiadają samochodu, mają szansę korzystać z usługi wynajmu P2P (peer-to-peer) w przystępnej cenie, kiedy tylko potrzebują. Nieustannie ulepszamy platformę, mając na celu zainspirowanie stale rosnącej bazy użytkowników do spojrzenia na posiadanie samochodu z innej perspektywy. Warto podkreślić, że dzięki współpracy z AXA (wkrótce Uniqa), wynajem w ramach platformy HoppyGo jest ubezpieczony. Właśnie otwieramy platformę HoppyGo dla użytkowników w Polsce i nasza społeczność cały czas rośnie. Oznacza to również, że liczba pojazdów dostępnych w okolicy z każdym dniem będzie się sukcesywnie zwiększać” – powiedział Boguszewski, cytowany w komunikacie.

W Czechach na platformie HoppyGo zarejestrowanych jest już przeszło 100 tys. użytkowników, którzy mają dostęp do bazy ponad 2 300 aut, podano także.

„Koncepcja naszej usługi pozwala użytkownikom obniżyć koszty posiadania pojazdu, przy jednoczesnym zarabianiu na nieużywanych samochodach. Cieszymy się, że możemy wprowadzić to rewolucyjne rozwiązanie MaaS na polski rynek, szczególnie w tych trudnych czasach, kiedy bezpieczeństwo i komfort przemieszczania się jest najwyższym priorytetem. Zależy nam bardzo na naszej społeczności i zapewnieniu jej jak najlepszego customer experience. Łączny okres wynajmu samochodów przez użytkowników społeczności HoppyGo wyniósł aż 38 tys. dni!” – powiedział CEO HoppyGo Robin Švaříček.

HoppyGo to platforma usług car sharingu peer-to-peer (P2P) działająca w Czechach i Polsce.

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments