Brave Lamb Studio planuje debiut giełdowy w II poł. 2021 r.

Brave Lamb Studio (w trakcie zmiany nazwy z Tovildo Investments), wchodzący w skład Rodziny Movie Games producent gier w segmencie indie premium, planuje debiut giełdowy w II połowie 2021 roku, podała spółka. W najbliższym czasie wystartuje oferta publiczna akcji spółki prowadzona w formie crowdinvestingu na platformie CrowdConnect.pl.

„Po zakończeniu oferty publicznej zamierzamy zadebiutować na rynku NewConnect, natomiast zaraz po debiucie rozpoczniemy działania mające na celu jak najszybsze wprowadzenie akcji do obrotu na rynku głównym GPW” – powiedział główny producent i członek zarządu Brave Lamb Studio Michał Dziwniel, cytowany w komunikacie.

Akcje Brave Lamb Studio, działającej formalnie pod firmą Tovildo Investments, zostaną publicznie zaoferowane na platformie CrowdConnect.pl prowadzonej przez Dom Maklerski INC. Środki pozyskane z emisji zostaną przeznaczone na dalsze prace nad Field Hospital i zapewnią spółce finansowanie na zakończenie produkcji oraz pokrycie kosztów marketingowych związanych z promocją i zwiększaniem społeczności, podano również.

Aktualnie deweloperzy pracują nad swoją najnowszą produkcją – Field Hospital (tytuł roboczy).

„Field Hospital będzie unikalnym projektem dotykającym tematu 'moralnej odpowiedzialności’ za decyzję dotyczące całych społeczeństw. Akcja będzie miała miejsce w czasach I wojny światowej, a więc w okresie bardzo trudnym w naszej historii, jednocześnie prawie w ogóle nie eksploatowanym przez producentów gier. Będzie to ambitny tytuł, za pośrednictwem którego chcemy pokazać graczom piekło wojny z perspektywy szpitala polowego” – dodał Dziwniel.

Movie Games jest polską spółką założoną w 2016 roku przez Aleksego Uchańskiego i Mateusza Wcześniaka. W skład grupy kapitałowej spółki wchodzą m.in.: Road Studio, True Games, Goat Gamez czy Movie Games Mobile. Spółka debiutowała na NewConnect w grudniu 2018 r.

ai
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments