Zakupy w Biedronce możliwe w każdą niedziele

biedronka

Rewolucja w kwestii zakupów w niedziele niehandlowe w Polsce! Firma Glovo dostarczy zakupy z Biedronki pod drzwi klienta. I to za darmo!

Kupuj w Biedronce w każdą niedziele!

Biedronka oferuje nową usługę związaną z aplikacją Glovo. Sklep internetowy sieci otwarty jest w niedziele niehandlowe, dzięki czemu będziemy mogli robić za jego pomocą zakupy przez wszystkie siedem dni w tygodniu. Market nie wprowadza nawet żadnych ograniczeń odnośnie wagi oraz ceny zamawianych produktów. Ponoć średni czas dostawy po dokonaniu zamówienia wyniesie tylko 45 minut. Oznacza to, że w niektórych przypadkach nie będzie się w ogóle opłacało nawet wychodzić z domu, by skorzystać z oferty firmy.

Mało tego. Asortyment produktów został poszerzony już do około 2 tys. towarów dostępnych drogą online. Cena dostawy produktów uzależniona jest od łącznej kwoty wydanej na zakupy online:

  • powyżej 199 zł – 0 zł,
  • między 150 a 198,99 zł – 5,99 zł,
  • między 50 a 149,99 zł – 9,99 zł,
  • poniżej 50 zł – 12,99 zł.

Aplikacja Glovo może jednak naliczyć dodatkową opłatę, która widoczna jest w podsumowaniu. W przypadku gdy pada deszcz, na paragonie pojawi się pozycja… „dopłata dla kuriera za złą pogodę – 1,99 zł”.

–  Dodatkowo od teraz można wybierać aż z 2 tysięcy produktów dostępnych w sklepach sieci: od świeżych owoców i warzyw zaczynając, na produktach mrożonych, co jest nowością, kończąc. Produkty mrożone są dostarczane klientom w specjalnych torbach, gwarantujących zachowanie jakości. Poprzez aplikację Glovo można także nabywać produkty oferowane w ramach akcji tematycznych Biedronki, np. tygodnia azjatyckiego, włoskiego lub portugalskiego – przekazał mediom Paweł Włodarczyk, dyrektor operacyjny w sieci Biedronka.

Jakie miasta skorzystają z oferty?

Jak na razie zakupy online przez aplikację Glovo są możliwe w 21 polskich miastach, m.in. w Warszawie, Łodzi, Krakowie, Wrocławiu, Trójmieście, Poznaniu, Katowicach, Szczecinie, Lublinie, Białymstoku, Sosnowcu oraz Rzeszowie.

Sieć rozszerzyła zakres dowozu produktów stosunkowo niedawno, bowiem na początku kwietnia nowa usługa dostawy z Glovo była dostępna tylko w 16 miastach. Biedronka zdecydowała się na wdrożenie takiej opcji w czasie pandemii COVID-19.

ai
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments