Zarządzaj własnym sklepem zoologicznym w nowej grze na Steam – Pet Shop Simulator

Udostępnij

games incubatorStudio Games Incubator zdecydowało się poszerzyć swoje portfolio gier związanych z tematyką zwierzakową, tym razem gracze będą mogli zostać właścicielem własnego sklepu zoologicznego w grze Pet Shop Simulator. Games Incubator po bardzo dobrze przyjętych grach o tematyce zwierzakowej – Animal Shelter (89% pozytywnych ocen) oraz Pets Hotel (92% pozytywnych ocen) postanowiło poszerzyć swoje portfolio i dołączyć nowy symulator, w którym prowadzimy własny sklep zoologiczny.

Pet Shop Simulator to gra, która pozwoli Ci prowadzić własny sklep zoologiczny. Będziesz musiał wcielić się w rolę właściciela i zarządzać swoim biznesem, spełniając marzenia swoich klientów i opiekując się zwierzętami przebywającymi pod twoim dachem.

Twoim głównym zadaniem będzie znalezienie nowych, wspaniałych domów dla zwierząt, a także dbanie o ich potrzeby poprzez dobór odpowiedniej karmy, akcesoriów i zabawek. W grze będziesz miał okazję rozwijać swój sklep, kupować nowe nieruchomości w pobliżu i uzupełniać swój asortyment.

Jako właściciel sklepu zoologicznego musisz znaleźć właściwą równowagę między sprzedażą, opieką nad zwierzętami i rozmową z klientami. Będziesz także odpowiedzialny za zarządzanie swoim biznesem, kontrolowanie asortymentu sklepu, składanie zamówień oraz sprowadzanie specjalistycznego sprzętu na życzenie klientów.

Pet Shop Simulator to świetna gra dla wszystkich miłośników zwierząt i osób, którzy marzą o prowadzeniu własnego sklepu zoologicznego. Rozwijaj swój biznes, dbaj o swoich klientów i zwierzęta oraz spełniaj ich marzenia, znajdując im odpowiedniego zwierzaka. Dowiedz się więcej o Pet Shop Simulator na stronie Steam i orzymaj natychmiastowe powiadomienia o nowościach z gry, dodając ją do swojej listy życzeń Steam.

Games Incubator zrzesza miłośników zwierząt w swoim portfolio. Studio zapowiedziało, nowy symulator – Pet Shop Simulator, które trafia do grona takich gier w jak Animal Trainer Simulator, My Horse: Bonded Spirits oraz Zoo Simulator. Games Incubator, który ma już za sobą ponad 6 udanych premier na platformie Steam i od pewnego czasu podbija sektor konsolowy – PlayStation, Xbox oraz Nintendo Switch.

Najnowsze

Zobacz również