Zalando uruchomiło ofertę Pre-owned dla klientów w Polsce

Zalando

ZalandoZalando uruchomiło w Polsce ofertę Pre-owned pozwalającą klientom na kupowanie i sprzedaż odzieży używanej, podała spółka.

„Zalando niedawno uruchomiło nową usługę Pre-owned, pozwalającą klientom na kupowanie i sprzedaż odzieży używanej. Polska jest jednym z pierwszych krajów, w którym oferta została wprowadzona. Zalando udostępniło usługę także w Niemczech, Hiszpanii, Belgii, Francji i Holandii” – czytamy w komunikacie.

Zalando przeprowadziło badanie na europejskich rynkach (w Polsce, Niemczech, Hiszpanii, Belgii, Francji i Holandii), aby sprawdzić, jaki jest stosunek klientów do odzieży z drugiej ręki. Wyniki wskazują, że konsumenci chętniej sprzedają niż kupują ubrania używane. W Polsce natomiast, aż 62% ankietowanych to jednocześnie sprzedawcy i nabywcy odzieży używanej.

We wrześniu Zalando informowało, że uruchamia nową ofertę Pre-owned w Niemczech i Hiszpanii, a w październiku oferta ta zostanie uruchomiona także w Belgii, Francji, Holandii i Polsce.

Zalando jest platformą modową i lifestyle’ową. Założona w Berlinie w 2008 roku, dostarcza pełen asortyment modowy do ponad 29 mln klientów na 17 rynkach, oferując odzież, obuwie, akcesoria oraz produkty kosmetyczne.

ai
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments