Wielkanocne warsztaty w Avenidzie Poznań

359
warsztaty wielkanocne

Avenida Poznań po raz kolejny zaprasza Klientów centrum handlowego do wspólnego wyplatania pięknych ozdób podczas warsztatów, które będą się odbywać od 5 do 7 kwietnia w Avenidzie Lounge.

warsztaty wielkanocneŚwięta Wielkanocne kojarzą się z zielenią bukszpanu, miękkością bazi i żółcią forsycji. Dołóżmy do tego brzozowe witki, piórka i ozdobną kokardę, a piękny wianek wielkanocny gotowy. Dekoracje w duchu eko są ponadczasowe i stanowią piękną ozdobę drzwi lub stołu. Jeśli włożymy do wianka kolorową świecę, będziemy mogli cieszyć się jego urodą podczas wieczornego świętowania. Jak to zrobić? Nic bardziej prostego! Avenida Poznań zaprasza wszystkich, w których drzemie artystyczna dusza do kolejnej wiosennej odsłony bezpłatnych warsztatów wiankowych, od środy 5 kwietnia do czwartku 6 kwietnia w godzinach od 16.00 do 19.00oraz w piątek 7 kwietnia, w godzinach od 10.00 do 14.00 oraz od 16.00 do 19.00. Przedświąteczny czas często jest pełen obowiązków i intensywnych przygotowań, warto na chwilę się zatrzymać i spędzić kilka chwil z bliskimi. Warsztaty w Avenidzie to doskonała okazja do tego, by pobyć razem i stworzyć wielkanocne ozdoby, które będą cieszyć oko podczas zbliżających się świątmówi Katarzyna Korpak, dyrektor Avenida Poznań. warsztaty wielkanocneIndywidualne warsztaty nie wymagają wcześniejszych zapisów i są bezpłatne i odbędą się w Avenidzie Lounge na poziomie +1. Dla uczestników dostępne będą wszystkie niezbędne akcesoria, zapewniamy podkłady oraz inne elementy konstrukcyjne. Mile widziane są całe rodziny i grupy przyjaciół.

Warsztaty wiankowe trwać będą od 5 do 7 kwietnia w wyznaczonych godzinach, w Avenida Lounge na poziomie +1.

Avenida Poznań to jedno z największych centrów handlowych w województwie wielkopolskim, które na 3 kondygnacjach o łącznej powierzchni niemal 60 tysięcy mkw. mieści blisko 200 lokali handlowych i użytkowych, w tym 30 restauracji i kawiarni. Pod szyldem Avenidy zgromadziły się najpopularniejsze marki modowe, obuwnicze, biżuteryjne, czy kosmetyczne, a także szereg usług. Do grona najemców Centrum należą m.in. Reserved, Sinsay, Cropp, H&M, SportsDirect, Intersport, MediaMarkt, Empik, HalfPrice , Mango, TKmaxx, New Yorker, Stradivarius, Pull&Bear, Bershka, Calypso oraz Lidl. Avenida nieustannie stawia na rozwój oferty.

Z myślą o komforcie swoich Klientów, Centrum stworzyło wyjątkową strefę pod nazwą Avenida Lounge. Jest to zlokalizowana na dwóch poziomach, na powierzchni ponad 2 000 mkw., przestrzeń przeznaczona do relaksu, rozrywki, coworkingu i integracji.
W Avenidzie do dyspozycji zmotoryzowanych Klientów jest 1500 miejsc parkingowych (3 godziny darmowego parkowania) oraz bezpłatny parking dla jednośladów. Centrum położone jest bezpośrednio przy poznańskich dworcach kolejowym i autobusowym.

ai
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments