VWFS wprowadza ofertę finansową, m.in. bezpłatne ubezpieczenie od utraty pracy

Udostępnij

Volkswagen Financial Services (VWFS) razem z markami Grupy Volkswagen wprowadza ofertę finansową, która obejmuje m.in. spłatę pierwszych rat za klienta, bezpłatne ubezpieczenie od utraty pracy, czy możliwość bezkosztowego rozwiązania umowy, podał VWFS.

Propozycje dla nowych klientów korzystających z produktów leasingowych Volkswagen Financial Services bazują na rozszerzonej ofercie finansowej z elementami ubezpieczeń. W różnym zakresie obejmuje ona marki Grupy Volkswagen w Polsce: Volkswagen, Audi, ŠKODA, SEAT i Volkswagen Samochody Dostawcze, podano.

„Nadszedł najlepszy czas na zakup nowego samochodu wybranej marki z Grupy Volkswagen. Oferta finansowa VWFS jest wyjątkowo atrakcyjna i daje klientom szeroki pakiet korzyści. Jednym ze znaczących dla firm kosztów jest zwykle ubezpieczenie nowego samochodu. Przy finansowaniu osobowego Volkswagena wybranymi produktami leasingowymi i kredytowymi VWFS, klienci otrzymują ubezpieczenie komunikacyjne samochodu na pierwszy rok za złotówkę” – powiedziała dyrektor marketingu i brand managementu w Volkswagen Financial Services Daria Zielaskiewicz, cytowana w komunikacie.

Wartościowym „prezentem na start” jest oferta spłaty za klienta pierwszych rat leasingu, wybranego spośród produktów finansowych VWFS. Ten koszt pokrywają marki: nie jest on w żadnej formie przerzucany na klienta i nie zwiększa pozostałych miesięcznych rat. Trzy pierwsze raty za biznesowego nabywcę zapłaci marka Volkswagen przy umowie leasingu na samochód osobowy, a dwie – przy leasingu pojazdu dostawczego. Spłatę dwóch pierwszych rat deklaruje także marka Audi, zaznaczono.

Oprócz tego VWFS razem z marką Audi klientom prowadzącym jednoosobową działalność gospodarczą oferuje ubezpieczenie od utraty pracy.

„Takie ubezpieczenie wprowadzamy także przy leasingu osobowych i dostawczych Volkswagenów. W razie utraty pracy klientowi zostanie wypłacone świadczenie równe racie leasingu, nawet przez 6 miesięcy” – wyjaśniła Zielaskiewicz.

Volkswagen Financial Services z marką Volkswagen wprowadza również – jak podano – korzystniejsze stawki na pakiety przeglądów dla pojazdów marki. W przypadku modeli dostawczych, pakiety, które umożliwiają bezgotówkowe przeglądy w dowolnej Autoryzowanej Stacji Obsługi marki w Polsce są dostępne za 2 490 zł na okres 3 lat lub do przebiegu 100 tys. km. Niższe stawki pakietów przeglądów obowiązują również przy serwisowaniu osobowych Volkswagenów (od 39 zł), podano w materiale.

Dodatkowym „buforem bezpieczeństwa” dla klientów jest możliwość rozwiązania umowy leasingu bez żadnych kosztów.

„Jeżeli przedsiębiorca lub prywatny nabywca w ciągu 12 miesięcy od podpisania umowy leasingu wykaże, że jego sytuacja finansowa znacznie się pogorszyła, będzie mógł rozwiązać tę umowę bez konsekwencji finansowych. Wystarczy jedynie wpłacić od 5 do 10% opłaty wstępnej (w zależności od marki) i terminowo uregulować pierwszą ratę leasingu” – dodała ekspertka VWFS.

Aby skorzystać z możliwości rozwiązania umowy leasingu, należy od co najmniej 2 lat prowadzić działalność gospodarczą lub być zatrudnionym na umowę o pracę. Oferta jest dostępna dla firm i klientów indywidualnych w markach Audi i ŠKODA, a wyłącznie dla przedsiębiorców w przypadku umów na dostawcze modele Volkswagena oraz SEAT-y.

„Wszystkie te rozwiązania tworzą wyjątkowo atrakcyjną ofertę dla klientów marek samochodowych Grupy Volkswagen, korzystających z różnych produktów leasingowych Volkswagen Financial Services. To oferta, która na polskim rynku nie ma sobie równych, dlatego właśnie teraz warto wybrać się na samochodowe zakupy” – podsumowała Zielaskiewicz.

Volkswagen Financial Services oferuje pod jedną marką usługi finansowe związane z zakupem i eksploatacją samochodów dla klientów indywidualnych i biznesowych oraz ubezpieczenia i bankowość elektroniczną. Pod marką Volkswagen Financial Services działają w Polsce trzy spółki: Volkswagen Bank GmbH Sp. z o.o. Oddział w Polsce – usługi bankowe, Volkswagen Leasing GmbH Sp. z o.o. Oddział w Polsce – leasing i mobilność, Volkswagen Serwis Ubezpieczeniowy Sp. z o.o. – ubezpieczenia.

ISBnews
ISBnews
Agencja informacyjna ISBnews od lat dostarcza najistotniejszych informacji o życiu gospodarczym zarówno dla inwestorów indywidualnych oraz instytucjonalnych. Szeroki przekój depesz ISBnews pozwala każdemu znaleźć interesujący go temat.

Najnowsze

Zobacz również