Ubezpieczenie turystyczne w Polsce – podróżuj bezpiecznie

Udostępnij

Chcesz wyjechać w podróż po Polsce i nie martwić się niespodziewanymi wypadkami? Przed wyjazdem zaopatrz się w ubezpieczenie turystyczne. Dzięki temu nagła choroba, uszkodzenie samochodu czy złamana noga nie będą Ci straszne!

ubezpieczenie turystyczneUbezpieczenie turystyczne w Polsce – dla kogo?

Ubezpieczenie turystyczne w Polsce to doskonała oferta dla każdego, kto w najbliższym czasie wybiera się w podróż po kraju. Można je kupić nawet 4 godziny przed wyjazdem. Zaletą polisy turystycznej w Nationale Nederlanden jest to, że chroniony jesteś także w pasie przygranicznym – do 30 km od granicy Polski. Dzięki temu bez strachu możesz chodzić po górach i nawet jeśli zboczysz ze szlaku na teren Czech czy Słowacji, nadal jesteś chroniony. To bardzo ważne, koszty akcji ratunkowych poza Polską są bowiem bardzo wysokie i skutecznie mogą zepsuć Twój wyjazd i uszczuplić portfel. Ubezpieczenie turystyczne w Polsce przyda się także, jeśli Twoja praca wymaga wielu wyjazdów służbowych.

Zakres polisy obejmuje:

  • wizytę lekarską na miejscu,
  • wsparcie finansowe w razie wypadku,
  • pokrycie wyrządzonych przez Ciebie szkód,
  • pomoc w razie kłopotów z autem,
  • opiekę w przypadku zachorowania na koronawirusa.

Ubezpieczyciel zapewni również opiekę Twojemu dziecku i transport do szpitala, jeśli będzie konieczny. W ramach polisy możesz liczyć na pomoc finansową nawet do 500 tys., gdy przez przypadek uszkodzisz czyjeś mienie, np. samochód, łódkę lub sprzęt w pokoju hotelowym. W przypadku wykrycia koronawirusa podczas wyjazdu ubezpieczyciel pokryje koszty leczenia i zaoferuje praktyczną pomoc. Wystarczy zadzwonić do Centrum Alarmowego, które jest czynne całą dobę.

W razie kłopotów z samochodem otrzymasz pomoc w postaci naprawy auta na miejscu (jeśli jest to możliwe) lub odholowania pojazdu do warsztatu. Dostaniesz w zamian auto zastępcze, żebyś mógł kontynuować wyprawę. Kupując w Nationale Nederlanden ubezpieczenie turystyczne, zyskujesz bezpieczeństwo i komfort oraz gwarancję, że żadne wydarzenia losowe nie pokrzyżują Ci wakacji.

Ile kosztuje ubezpieczenie turystyczne w Polsce?

Polisę turystyczną w Polsce w podstawowej wersji możesz mieć już za 2,13 zł. Podstawowy pakiet obejmuje uprawianie takich sportów, jak m.in.: jazda na rowerze, nurkowanie do głębokości 30 m, kiteboarding, kitesurfing, narty wodne, pływanie żaglówką i spływ kajakowy, skakanie na trampolinie czy paintball. Możesz jednak poszerzyć zakres ubezpieczenia o sporty ekstremalne, takie jak: nurkowanie poniżej 30 m, wspinaczka wysokogórska z użyciem sprzętu zabezpieczającego, jazda na quadach, wyścigi konne, jazda na skuterach wodnych, oraz sporty zimowe, np.: łyżwiarstwo szybkie, narciarstwo biegowe, narciarstwo zjazdowe po oznaczonych trasach, saneczkarstwo czy snowboard zjazdowy po oznaczonych trasach.

Ubezpieczenie możesz kupić przez Internet, a cała procedura trwa zaledwie kilka minut. Wystarczy wpisać swoje dane, wybrać pakiet ubezpieczeniowy, zapłacić i czekać na e-mail z polisą. Teraz wystarczy tylko się spakować i wyruszyć w podróż pełną (wyłącznie pozytywnych) wrażeń.

Najnowsze

Zobacz również