Trader21: Strefa Euro to bagno, którym od niedawna zarządza kryminalistka

6631

Trader21 opowiada nam o strefie euro oraz o tym, że jest to „bagno”, którego Polacy powinni unikać.

Od lat w rozmowach ekonomistów przewija się temat Polski z euro zamiast złotego. W rozmowie z Krzysztofem Kamińskim znany inwestor Trader21 opowiada, dlaczego jego zdaniem pod żądnym pozorem nie powinniśmy wchodzić do strefy euro. Ponadto odpowiada na pytanie, czy obecna strefa euro jeszcze jest tym samym tworem, którym była a początku XXI wieku? Jak zmieniła się sama Unia Europejska? Czy cokolwiek Polska by zyskała na wejściu do strefy euro? Co Trader 21 sądzi o tym wszystkim? Tego wszystkiego dowiesz się rozmowy z nim, jaką udało się nam przeprowadzić w ramach cyklu Portfel Polaka

Strefa Euro jest dla pozamiatana od 2011-2012 roku – mówi Trader21, którego zdaniem obecna Strefa nie jest już tym, czym miała być.

W jego odczuciu euro nie jest już faktyczną konkurencją dla dolara.

Euro w takiej formie nie ma prawa działać – dodaje. Wynika to z różnić kulturowych, jakie występują pomiędzy różnymi krajami w UE.

Jego opinia nie jest oryginalna. Euro krytykuje wielu ekonomistów niemal niezależnie od ogólnych poglądów dot. gospodarki. Słynną krytyczną książkę o europejskiej walucie napisał noblista np. Joseph Stiglitz.

Inteligentny Inwestor XXI wieku – książka Tradera 21

Na rynku ukazała się też pierwsza książka Tradera21, założyciela IndependentTrader.pl, dwukrotnie uznanego za najlepszy blog finansowy w Polsce. To naprawdę wyjątkowa pozycja na polskim rynku wydawniczym. „Inteligentny Inwestor XXI wieku” to aż 4 tomy ponadczasowej wiedzy, która jest z kolei efektem 15-letniego doświadczenia autora na rynkach finansowych. Publikacja sprzedaje się w rekordowych ilościach i zbiera fantastyczne opinie! Na polskim rynku jest to produkt wybitnie unikalny.

Więcej na temat książki możesz dowiedzieć się tutaj.

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments