T-Bull ma list intencyjny z Ekipą

340

T-Bull zawarł z Ekipą list intencyjny, zgodnie z którym strony zamierzają współpracować w zakresie produkcji, wydawania i promocji gier na różnych platformach dystrybucji, podała spółka. List intencyjny przewiduje podpisanie umowy ramowej precyzującej zasady współpracy do 31 stycznia 2021 r.

„Ekipa to kilkunastoosobowa grupa, której założycielem i członkiem jest popularny youtuber Karol Wiśniewski ps. Friz. Friz obecnie ma ponad 4 000 000 subskrypcji w serwisie YouTube. Tylko w samym 2020 roku wszystkie filmy na kanałach Ekipy wygenerowały niemal 1,5 mld wyświetleń w serwisie YouTube, łączna liczba subskrybentów na wszystkich kanałach Ekipy oraz jej członków w serwisie YouTube to ponad 14 mln, a łączna liczba obserwatorów na wszystkich profilach członków Ekipy w serwisie Instagram to także ponad 14 mln” – czytamy w komunikacie.

Ze względu na planowany bardzo ścisły charakter współpracy strony nie wykluczają wzajemnego zaangażowania kapitałowego, podkreślono.

T-Bull to polskie przedsiębiorstwo zajmujące się produkcją i dystrybucją gier mobilnych. Specjalizuje się w tworzeniu gier mobilnych opartych na modelu płatności Free-to-Play (F2P). W sierpniu 2018 r. spółka zadebiutowała na głównym rynku GPW.

Poprzedni artykułMovie Games Mobile planuje wejść na NewConnect przez połączenie z Infoscan
Następny artykułKE chce zatwierdzić szczepionkę 23 XII pod warunkiem zgody EMA
Agencja informacyjna ISBnews od lat dostarcza najistotniejszych informacji o życiu gospodarczym zarówno dla inwestorów indywidualnych oraz instytucjonalnych. Szeroki przekój depesz ISBnews pozwala każdemu znaleźć interesujący go temat.
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments