Zabezpiecz przyszłość swojej firmy i zaplanuj sukcesję [Darmowe Szkolenie]

240
Sukcesja - szkolenie

Badania Instytutu Biznesu Rodzinnego ujawniają, że sukcesja udaje się tylko w co trzeciej firmie rodzinnej, a zaledwie 15% firm trafia w ręce trzeciego pokolenia. Okazuje się więc, że skuteczne przekazanie firmy kolejnemu pokoleniu nie jest tak łatwym zadaniem, jak mogłoby się wydawać. By móc przybliżyć ten temat, Kancelaria Prawna Graś i Wspólnicy we współpracy z Nova Praxis organizuje seminarium pt. „Sukcesja – korzystne opodatkowanie, dofinansowania, bezpieczeństwo biznesu.

Sukcesja - szkolenie

Seminarium nt. sukcesji

Już w najbliższy piątek, 10 marca 2023 roku o godzinie 10:00 rozpocznie się seminarium poświęcone tematowi sukcesji, czyli przekazywaniu własności firmy następnemu pokoleniu.

W trakcie tego wydarzenia, adwokat Maksymilian Graś opowie tym, jakie zagrożenia wynikają z prowadzenia biznesu w formie Jednoosobowej Działalności Gospodarczej i jak je wyeliminować.

Aplikantka adwokacja Joanna Adasiak poruszy temat przekształceń i połączeń jako sposobu na sukcesję i zminimalizowanie ryzyka prowadzonej działalności.

Konrad Bajor wskaże na wyzwania stojące przed firmami rodzinnymi i opowie o swoich doświadczeniach z realizacji programu doradztwa dotyczącego sukcesji.

Nawet Gawron powie jak skorzystać z projektu opracowania strategii sukcesji z dofinansowanie w programie PARP.

Adwokat Natalia Serwińska-Deles i aplikantka radcowską Marta Stańdo opowiedzą o fundacjach rodzinnych oraz „cywilistycznych” sposobach przekazywania majątku z zachowaniem ciągłości firmy.

Radca prawny Rafał Knap poruszy z kolei temat perspektyw podatkowych.

Udział w wydarzeniu jest bezpłatny. Wymagana jest jedna rejestracja na stronie wydarzenia.

BIORĘ UDZIAŁ W SEMINARIUM

ai
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments