PlayWay, R. Cymerman i R. Lewandowski tworzą wspólną spółkę

400

PlayWay, Rafał Cymerman i Robert Lewandowski podpisali umowę na mocy której została założona nowa spółka RL9sport Games S.A., podał PlayWay. Celem spółki jest tworzenie, marketing i sprzedaż gry „Football Coach the Game” na komputery PC, konsole oraz urządzenia mobilne.

„PlayWay objął 50% akcji spółki, za co wnosi pomoc działów odpowiedzialnych za marketing i sprzedaż. Rafał Cymerman objął 30% akcji, za co zobowiązuje się stworzyć zespół produkcyjny oraz przeprowadzić pełny proces developmentu oparty na know-how zebranym przy tworzeniu własnej gry 'Liga Polska Manager 95′ wraz z wykorzystaniem później zdobytej wiedzy, a także społeczności swojej gry. Robert Lewandowski objął 20% akcji” – czytamy w komunikacie.

Robert Lewandowski zobowiązał się wesprzeć zespół projektowy w trakcie developmentu gry, podano także.

PlayWay, który w 2016 roku zadebiutował na rynku głównym GPW, to inkubator zespołów deweloperskich, które tworzą gry komputerowe i mobilne w oparciu o pomysły własne oraz pomysły opracowane w centrali spółki.

Poprzedni artykułZnamy szczegóły programu szczepień na COVID w Polsce
Następny artykułNoobz from Poland złożył dokument informacyjny na GPW
Agencja informacyjna ISBnews od lat dostarcza najistotniejszych informacji o życiu gospodarczym zarówno dla inwestorów indywidualnych oraz instytucjonalnych. Szeroki przekój depesz ISBnews pozwala każdemu znaleźć interesujący go temat.
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments