Rozliczenie PIT-11 całkowicie online – poznaj funkcje aplikacji PitBot

Udostępnij

Wszystkie osoby uzyskujące dochód w naszym kraju zobowiązane są do rozliczenia się z podatku dochodowego. Należy to zrobić do końca kwietnia, składając odpowiednią deklarację do urzędu skarbowego. Rozliczenie podatkowe nie należy jednak do najprzyjemniejszych i najprostszych czynności – dużo obliczeń, skomplikowane przepisy czy uciążliwe wizyty urzędzie skarbowym. Wszystkie te problemy rozwiązuje innowacyjna aplikacja do rozliczania PitBot! Przekonaj się, jak działa i złóż swoją deklarację całkowicie online!

Jakie korzyści daje aplikacja PitBot?

PIT 11Jeśli zdecydujesz się na pobranie naszej aplikacji, czeka Cię miła niespodzianka – niezwykle funkcjonalny, prosty w obsłudze, nowoczesny interfejs, który sprawi, że cały proces będzie niezwykle łatwy. Wszystko jest tu przejrzyste i łatwe w obsłudze.

Sam proces rozliczenia to bułka z masłem – wypełnij wymagane pola, a następnie kliknij by przesłać zeznanie do urzędu. Parę prostych pytań w celu ustalenia formy rozliczenia i dostępnych ulg i po wszystkim. Wszystko odbywa się przy pomocy kilku kliknięć – to łatwiejsze, niż kiedykolwiek było!

Przesłanie formularza drogą elektroniczną sprawia, że zaoszczędzisz jeszcze więcej czasu – nie stracisz go na niepotrzebne wizyty w urzędzie i stanie w długich kolejkach. Rozliczenie z pomocą PitBota to przede wszystkim pełna wygoda – nie musisz nawet wstawać z łóżka!

Zresztą nie musisz nam wierzyć na słowo – przekonaj się sam. Nasz program do rozliczenia PIT jest darmowy – założenie konta nic Cię nie kosztuje. Zapłacisz, dopiero jak zdecydujesz się na wysłanie rozliczenia, natomiast wcześniej możesz zrezygnować w każdym momencie. Więcej dowiesz się na naszej stronie internetowej https://pitbot.pl/program-do-pit/pit11-online/.

Zapraszamy do skorzystania z naszych usług!

Mamy nadzieję, że przekonaliśmy Cię do przydatności naszej aplikacji. PitBot to prawdziwa innowacja, która ułatwi Twoje życie. Dzięki niej rozliczysz przychody z PIT 11 we wszystkich pozycjach. Wspieramy także rozliczenia zagraniczne – bez problemu złożysz e-deklaracje z załącznikiem PIT/ZG.

Aby dotrzeć do jak największej liczby podatników, przystosowaliśmy aplikację pod najpopularniejsze systemy operacyjne – Android i iOS. Użytkownicy komputerów skorzystać mogą natomiast z funkcjonalnej aplikacji webowej.

Zachęcamy do skorzystania z naszych usług. Odwiedź naszą stronę https://pitbot.pl/ i dowiedź się wszystkiego o działaniu naszej aplikacji. Zapewniamy Cię, że sprawy podatkowe jeszcze nigdy nie były takie proste. Rozliczaj się tak, jak przystało na XXI wiek – szybko sprawnie i całkowicie online. Zapraszamy!

Najnowsze

Zobacz również