NFT na rynku nieruchomości! Rewolucyjny polski projekt Flat For Flip

396

W ramach Flat for Flip wyemitowanych zostanie 7777 tokenów NFT przedstawiających apartamenty w różnych miastach w siedmiu krajach Europy. Tokeny te dają ich nabywcom z jednej strony dostęp do społeczności zrzeszającej osoby z branży nieruchomości oraz przedstawicieli świata krypto, a dodatkowo stwarzają możliwość dodatkowego zarobku.

W wywiadzie przeprowadzonym z założycielami projektu Flat for Flip – Dariuszem Barskim oraz Marcinem Bochenkiem, Marcin Wenus – redaktor naczelny Comparic24.tv rozmawiał o tym, jak projekt ten łączy w sobie świat cyfrowy – NFT, z tradycyjnym rynkiem nieruchomości.

NFT na rynku nieruchomości – rozmowa z założycielami Flat for Flip

Jak narodził się projekt z założycielami projektu Flat for Flip?

Ostatnio coraz trudniej pozyskać finansowanie na inwestycję deweloperską. Z kolei na rynku kryptowalut pojawia się nadpodaż zarobionych pieniędzy, dlatego osoby na nim obecne chętnie by ulokowały część swoich środków w tradycyjnym biznesie. Celem więc było połączenie społeczności związanej z rynkiem nieruchomości ze społecznością z rynku kryptowalut.

Na czym więc polega projekt Flat for Flip?

Po zakupie tokenu NFT Flat for Flip uzyskujemy dostęp do społeczności zrzeszającej osoby z branży nieruchomości, co stwarza możliwości dalszych inwestycji. Zyskamy również dostęp do różnych kursów z obszarów nieruchomości i kryptowalut.

Kolejnym bonusem jest 3% od każdej transakcji danego NFT na rynku wtórnym. Otrzymuje to osoba, która nabyła wspomniane konkretne NFT jako pierwsza, na rynku pierwotnym.

Jak uzyskać token NFT Flat for Flip na rynku pierwotnym?

Trzeba zapisać się na whitelist, do przedsprzedaży. Gdy zostanie ona uruchomiona, wystarczy dokonać zakupu.

Jak Flat for Flip ma zamiar przyciągnąć inwestorów z tradycyjnego rynku nieruchomości?

Flat for Flip ma stanowić wejście w technologię NFT dla osób z tradycyjnego rynku nieruchomości. Kwota inwestycji nie jest wygórowana, a Flat for Flip uczy krok po kroku jak nabyć token NFT, wcześniej kupić Ethereum i założyć portfel kryptowalut.

Czym wyróżniać się będą konkretne NFT?

Apartamenty przedstawiane na NFT dzielą się na dwa typy: Basic i Penthouse. Natomiast między sobą będą różniły się osobą znajdującą się na NFT która je reprezentuje, obrazkiem przedstawiającym wnętrze apartamentu, oraz tym co na obrazku prezentującym apartament znajduje się za oknem – ten widok ma nawiązywać do miasta, w którym ten apartament się znajduje.

Jakie są kolejne kroki projektu Flat for Flip?

Kolejnym krokiem będzie przygotowanie tokena inwestycyjnego służącego do inwestowania w nieruchomości, a także zakup pierwszych nieruchomości przez Flat for Flip.

Czy planowane są jakieś bonusy dla społeczności Flat for Flip?

Tak, w pierwszej kolejności będzie to wylosowanie jednej realnej nieruchomości spośród członków społeczności. Posiadacze NFT Flat for Flip otrzymają również zniżkę na nabycie tokena inwestycyjnego projektu.

Zapraszam do samodzielnego zapoznania się z całą rozmową, znajduje się ona poniżej.

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments